מופלטות בארה"ב

wan

New member
מתכון מופלטה אמא של WAN דודו יקר../images/Emo13.gif

מקווה שתקבל בהבנה את ההערה. א ךלי זה חשוב. ואתה מהעדה אז אתה בוודאי מבין את מסורת כיבוד האם ע לכל מה שמשתמע . ואתה יודע את החשיבות שאנחנו מייחסים לכל מה שאמא שלנו מכינה עבורנו. המתכון של המופלטה הובא לכאן במטרה לחלוק משהו ממטבחה ש לאמי. לדעתי ואולי בטעות מצידך . העליתה את המתכון ללא קרדיט לאמא שלי וכמו כן נכתב שננתי לך...(נכון שנתת לי קרדיט בראש המתכון והערת בתוכו ...) אילו היית מביא קישור למתכון היית רואה בתחתית קרדיט לאמא שלי . ולי זה חשוב. חבל דודו שבחרת להביא מתכון מוצלח ובגוף המתכון לכתוב "שדרוג" שדרוג למה? הרי אפשר לבחור באותה מידה כל מתכון של מופלטה עם שמרים שיש ברשת בהמונים. אני מודה לך שבחרת להביא ולהכין ממתכון של אמא שלי. מסורת ומתכונים מסורתיים זה דבר חשוב...ולא תמיד נתן לקבל מתכונים מדוייקים . וזה מאד מאד מדוייק ונרשם מתוך רצון לחלוק אותו בהיותו מוצלח. ועוד הערה קטנה לעניינינו- במקום להשתמש במילה "שידרוג" אפשר היה להשתמש במילה תוספת/ וריאציה (של שמרים). שידרוג יוצר קונוטציה של מתכון לוקה בחסר שנדרש לו שידרוג. זה מתכון שבמודע אין בו שמרים וככזה – הוא המתכון. נקודה. אני מקווה שתקבל בהבנה את הערותי. ותתקן את המתכון . או לחילופין אפשר לרשום הערה לחוד. אך לא ליצור בלבול בגוף המתכון. גם קישור למקור היה עוזר במקרה זה. תודה לך על ההבנה. ושיהיה לך רק מתוק ושמח. יום טוב.

WAN יקירתי...

ראשית תודה על תגובתך הארת את עיניי בכמה דברים דבר ראשון תודה לאימך על המתכון\לא היתה לי כל כוונה חלילה להעליב . ולא ידעתי שאימך הכינה חשבתי שאת הכנת אותו. בקשר למילה שידרוג : לא ראיתי את המילה שידרוג בתור מעליבה או מורידה מערך המתכון, קבלי את התנצלותי אם הבנת כך . חלילה לי מלהעליב מישהו ובטח לא את אימך (כבוד ענק לי לכל בן אדם בעולם ובמיוחד לאמהות). אז מודה לך WAN על המתכון שהבאת מאימך. ומותר להעיר לי אלו הערות בונות אשר עוזרות לנו להיות נעימים יותר דש חמצה וחיבוק ענקי (ותעישליק' אומוק' ותבאלק' ) דודי.

נירה ש

New member
WAN יקרה לאן נעלמת?

חסרים לי מאוד, המתכונים שלך, הסיפורים שלך על ההואי במקום בו את נמצאת. למען חסידיך, ואני אחת מהן, חזרי.

למעלה