מופע האימים של כתב החינוך , רן ליאור .

xorxor

New member
מופע האימים של כתב החינוך , רן ליאור .

שלום לכם , מישהו מכם צפה במקרה בתוכנית " היום שהיה " ששודרה ביום חמישי בערב ?? נכון...אני לא צופה הדוק של התוכנית , אז צפיתי בה די במקרה ודי מתבקש אחרי הניצחון של מכבי על לה-מאן.... אומנם מכבי ת"א ניצחה , אבל מי שגנב את ההצגה , היה כתב החינוך של ערוץ 10 , רן ליאור. התוכנית נפתחה כאשר המנחה טלי מורנו פנתה לכתב בעניין סיום השביתה , הכתב ענה לי באופן הזוי : " הכל בסדר..באמת..." כמה שניות של שתיקה , ושוב טלי מנסה לדובב את הכתב ופונה אליו : " הסתיימה השביתה..כן... " והכתב עונה לה : " כן, הסתיימה,הסתיימה.... " , הייתה מבוכה בשידור החי של כמה דקות , והשקט היה צורם מתמיד.... לאחר מכן , הכתב פנה לטלי ואמר לה : " טלי, אולי אני אצא עם חברים או משו... " , זה היה מאד ביזארי , לא יודע אם זו הייתה בדיחה של המערכת , אבל זה רחוק מלהיות מצחיק . מי שרוצה לראות את הקטע הזה , שייכנס לאתר של ערוץ 10 בתוכנית " היום שהיה " .

ק7ן

New member
באמת הזוי.. הקישור:

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=527075&TypeID=1&sid=126

יכול להיות שזה בדיחה?

אם כן אז לא הבנתי אותה כל-כך. מעניין איזה חומר הוא לקח...

xorxor

New member
אכן זה הדבר הכי הזוי שראיתי בחדשות....

...... בדיחה ?! נניח שזו הייתה בדיחה שעכשיו שהשביתה הסתיימה , ואין לו מה לעשות ... א - ב - ל !!!! מה עם השביתה של האוניברסיטאות ?! נראה לך הגיוני שכתב חדשות ימצא לו זמן " להתבדח " שהמשבר בהשכלה הגבוהה נמשך תחת תחום הסיקור שלו...? אין ספק שהדבר הזה לא הוסיף כבוד לחדשות ערוץ 10....

asafac

New member
חחחחח ענקקקק!!!!

נשפכתי מצחוק ולא אכפת לי אם זה מבוים או לא

moaaa

New member
../images/Emo13.gifחחחח

גם אני ראיתי את זה בשידור ... הייתי בהלם!

למעלה