מוקדש למנהלת הפורום

צביקוש23

New member
מוקדש למנהלת הפורום

קצת תמונות מטיול מועדון פיאט ישראל שנערך בשבת האחרונה

פעם פיאט תמיד פיאט ../images/Emo73.gif

מי שנוסע ברכב הזה נשאר נאמן לו .....נכון? הרומן התחיל עם פיאט 500 לבנה וקטנטונת לפני 20 שנה , כדי לעצור הייתי צריכה להוריד רגל לכביש..חחחחחחח דרך אגב באיטליה הן נוסעות עד עכשיו.. אחר כך אונו , דמעות היו בעיני כשנפרדנו.......אבל מצאתי לה בית חם.......... אחרי גיחה למחוזות הסובארו כמו כל העדר ...........שוב פונטו HSD שחורה , ממזרתה אמיתית , נחטפה תוך שעה מרגע ששמתי מודעה , הצעירם מתים עליה מסתבר .........קנתה אותה חיילת ......אז עשיתי לצה"ל הנחה משמעותית. ולפני שנה בערך במבצע החיסול הגדול שערכה פיאט בשל כניסת הגץ כנראה , הגשתי בקשת אימוץ לפונטו כסופה חבל"ז , עם צ'יכלולים , מערכת קול שפאברוטי נשמע בה כאילו הוא שר מאחורי ומצדדי ......מחשב שמחשב לי כל הזמן , רק כלים וכביסה הוא לא עושה
שרק לא יאשימו אותי בעשיית פרסומת אבל זה אחלה אוטו ! ... תודה על התמונות על איזה אתה נוסע?

צביקוש23

New member
אני

פיאט אונו 1400 שנת ייצור 1994 הזרקת דלק. אגב עד היום נוסעים בכבישי הארץ כמה פיאט 600, 500, 800 X19 ועוד...

94 ועדיין סוחבת?

כנראה שאתה מטפל בה היטב ! לא ידעתי שב94 כבר היו דגמים של פיאט עם הזרקת דלק או שזה שיפור שאתה הכנסת.

צביקוש23

New member
היו עוד היו

בפיאט אונו תמיד היה אפשר לבחור בין דגם קרבורטור לדגם הזרקה. אם איני טועה כבר בשנת 1992 היו שני הדגמים. יש גם דגם אוטומוטי (שאם זכרוני איני מטעה אותי נמכרו בקושי 200 מהדגם הזה) שנקרא "אונו סלקטה" כיום מסתובבים בארץ אולי 30 כאלה.

צביקוש23

New member
חיים כהן? השף הידוע?

האם אתה השף הידוע או רק מעריץ שלו...? ואם זה אתה תן הוכחה :)

ננה f

New member
האמת צביקוש?

אם זה באמת השף עצמו, וסביר להניח שיש יותר מחיים כהן אחד על פני הגלובוס... אולי זה עלולה להיות בדיוק הדרך להבריח אותו...

למעלה