מושלמת מידי

אגוזי 101

New member
מושלמת מידי

שלום רב, בתי בת שלוש וחצי ילדה באמת מופלאה חכמה אינטיליגנטית ויצירתית-לאחרונה שמנו לב שההתנהגות שלה ממש משחקית וכנראה כך היתה תמיד,רק שעכשיו כשגדלה ניתן להבחין בזאת יותר ע"י הסתכלות עליה בגן ועם חברים בבית, לא רק מולנו,מה גם שנולד לה אח קטן לפני כחצי שנה. לאחרונה החלה גן חדש עם קבוצת חברים מוכרת וגם עם חדשים ובוגרים ממנה,המעבר היה כמעט בלתי מורגש,השתלבה יפה ומאוד נהנת לבוא יום יום-הגננות מעידות שלא ראו דבר כזה ,ילדה כלכך משתתפת ,שמחה, מתבטאת יפה, אוכלת יפה, משחקת עם מגוון חברים,בקיצור מושלמת... לנו כהורים זה נראה קצת לא טוב,היא אולי מנסה מאוד לרצות אותנו כי היתה כך תמיד וייתכן שיצרנו אצלה דימוי שלא מניח לה להשתטות מידי או להיות היא עצמה, אני מוכרחה להודות כי כאשר היא כן מורדת אני מאוד כועסת אולי כי אני לא נוהגת לראות אותה מפרה חוקים או לא מקשיבה והיא מצידה כבר יודעת אחרי מספר סיטואציות שעליה לבקש סליחה בשביל להחזיר אותי אליה-יש לציין שאין לי שום בעיה עם התמודדות מולה או בכלל בנושא גבולות אני לא עושה עניין ונראה לי שדווקא בנושא הזה אנו פועלים נכון. לאחיה הקטן היא 99% מהזמן מתייחסת מאוד יפה וגם מולו זה נראה קצת תמוה, קצת הצקות קטנות של שליטה אבל אף פעם לא ניסתה ממש לפגוע בו-אני משתדלת לכוון אותה בצורה חיובית מולו אלא אם כן היא ממש יכולה להכאיב לו. לסיכום לא הייתי רוצה שילדתי תגדל בצל של ריצוי כלפינו ובתוך מסגרת הילדה המושלמת ולא נראה לי שלתת לה להפר את כל החוקים יחזיר לה את עצמה-אשמח לתגובה ועצה-תודה רבה.

למעלה