מזון היפואלרגני

Benjamin Turner

New member
מנצל"שת לגבי אדוונטיקס

אני מנסה לשכנע את ההורים שלי לעבור מקולר הקילטיקס (המסריח בטירוף את המלאכון שלי) לאמפולות של אדוונטיקס. מה מידת יעילותן? האם אפשר להשתמש בנוסף גם ברבולושן? בקיצור, אנא תרמו מנסיונכם עם התכשיר הנ"ל.

למה להשתמש בשני החומרים?

לאדוונטיקס ולרוולושן אותה אוכלוסיית יעד של טפילים שהם נלחמים בהם. למה לפוצץ את הכלב בחומרים שונים עם אותה הפעולה? עדיף אם כבר, לשלב בדרך של גיוון - פעם אחד ופעם השני ולמנוע מהטפילים לפתח עמידות. צ.

Benjamin Turner

New member
רבולושן פועל נגד קרציות?

אדוונטיקס פועל נגד קרדיות ותולעים? (תולעים לא קריטי)

לגבי התולעים, הם נאלצו להוריד את

הפרסום לפחות לגבי תולעת הפארק. היעילות של איברמקטינים שהרוולושן שייך למשפחתם, היא בעיקר נגד עכבישנים - שגם הקרדיות וגם הקרציות משתייכות אליהם. אני חושב שהשקלול של היתרונות של "פיצוץ" הכלב בשלושה חומרים שונים, במינונים שיותר ממספיקים נגד הטפילים מול החסרונות כולל ה"סכנה" בחומר אחד של לקות בקרדיות, מביא להעדפה של שימוש באחד החומרים לפי בחירתכם ולא שילובם שלא לצורך. צ.

Benjamin Turner

New member
ורבולושן עובד גם נגד פרעושים?

או בקיצור, מה עדיף כדי לכסות אותו מכמה שיותר כיוונים?

Benjamin Turner

New member
צחי? למען שלמות גופי (כי אמא שלי

תרצח אותי אם אסוויץ' לאיזושהי אמפולה והוא שוב יתמלא בקרציות), מה עדיף? רבולושן או אדוונטיקס? (אם זה משנה משהו, הם גרים בכוכב יאיר) וסנופה, גם היום, כשיש עליו קולר קילטיקס, אני מוצאת עליו קרציות, והספרית שלו הורידה ממנו כמה וכמה (וזו ההזדמנות לספר לבחור שהתנגד לתספורת שלכלב שלום, הוא רגוע ומאוד נהנה מכל העסק, לדברי אמא שלי).

kohi2

New member
אפשר להשתמש באדוונטיקס על

גורה בת 5 חודשים? במקום הריסוס בפרונטליין (מניעה מוגבלת מאד בזמן) וקולר נ' קרציות שכל הזמן נרטבת וגם נופלת (ונאבדת)?

kohi2

New member
תודה! ננסה.

למרות שזה תכשיר יקר - בהתחשב בעלות תכשיר אחר נ' פרעושים ועוד קולר נורמלי נ' קרציות (והעובדה שהולכים לאיבוד), זה יוצא יותר זול.

סנופה

New member
אדוונטיקס

ניסינו על ארתור את האדוונטיקס, וכל הזמן חזרו לו הקרציות. מאחר והוא כלב קטן וביתי ואין לו גישה לחצר, היינו מאוד מופתעים. בסוף התברר שמסלול הטיול הקבוע עובר די קרוב לשדה נגוע, שלדברי הוט'- שום דבר לא היה יכול להיות יעיל נגד כשיש שדה נגוע. אז באמת מאז שהפסקנו ללכת לשם אין קרציות בכלל, אבל אני מכירה המון בעלי כלבים שלוקחים את הכלבים שלהם פנימה לתוך השדה עם קולרים של קילטקס וחוזרים בלי קרציה אחת.

hagartz

New member
אמנם חתולה אבל נשמע דומה

היא קיבלה פרדניזון, והרבה לצערי. אבל הטענה היתה שזה עוזר לה בדלקת והנפיחות שנהייתה לה בגלל האלרגיה. אני לא יודעת מה הטענות לגבי המאכלים השונים, אבל אני הייתי דובקת בדיאטה קבועה ורואה את השפעתה לאורך זמן (חודש וחצי לפחות). לגבי שקי האוכל השונים שיש לך, אני יודעת שיש חנויות שאפשר להחזיר להם שק אוכל, שהכלב לא היה מרוצה ממנו אם הוא לא אכל יותר משליש מהכמות. ואם לא יסכימו, אולי שווה לעשות מצווה ולתרום, יש מספיק מקומות. בהצלחה.

UNPP1123

New member
ACANA היפואלרגני כבש בלבד

לפרטים ד"ר אלון ליטווק 0546537776 15ק"ג כבש 250 ש"ח בלבד

למעלה