מזותרפיה ופוטותרפיה

אמממ..

הייתי בעבר אצל מס רופאי עור, הם לא מבינים בטיפולי אסתטיקה! ממליצים על משחה כזאת או אחרת או טיפול תרופתי שלא מועיל...
אולי רופא עור שעובד ברפואה אסתטית. אפילו לא הפנו או המליצו על טיפולים דרך רפואה אסתטית כמו שקיים בכללית.
בשלב זה לא רואה החמרה ולא הטבה במצב ��.
תודה

מזותרפיה ופיגמנטציה

אני מסכימה ,
חשוב מאוד לאבחן את סוג הפיגמנטציה ולהחליט מהו הטיפול המתאים רק לאחר בדיקה על ידי רופא עור מומחה בפיגמנטציה ובטיפולי אסתטיקה רפואיים

פיגמנטציה וכתמי עור בפנים

עליך לפנות רק לרופא עור מומחה בטיפולי אסתטיקה לפנים ולא לרופא עור בקופת חולים .
גם אני עובדת כרופאת עור בקופת חולים ושם מטפלת במחלות עור . בעייה של פיגמנטציה וכתמי עור אינה בעיה רפואית עורית רגילה אלא קשורה לתחום רפואת עור אסתטית ורק רופא עור מומחה בתחום זה יוכל לעזור לך . לא הייתי ממליצה לך לפנות לגופים גדולים לאסתטיקה אלא לרופא עור פרטי כי בגופים גדולים היחס פחות אישי וממוקד
בהצלחה

מזותרפיה ופוטותרפיה

שלום,
התחלתי טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית. לאחר סידרה של טיפולי פילינג ומזותרפיה המליצה סידרה של טיפולי מזו ופוטו באותו הטיפול כלומר היא מציעה פוטותרפיה ומייד לאחר מכן אצ המזותרפיה באותו הטיפול. המטרה היא כמובן טיפול בפיגמנטזיה שקיימת אצלי וטיפול להחייאת עור הפנים באופן כללי.
יש לציין שהיתה כנה ואמרה שלא ניסתה מזו ופוטו באותו הטיפול ואף התלבטה אם לעשות את המזו קודם או את הפוטו.
רוצה לציין עוד שעברתי כבר 3 טיפולי מזו ולא הרגשתי ככ שינוי ��...
אני תוהה אולי חומר המזו שהיא משתמשת בו לא איכותי?
האם זה נכון לעשות טיפול פוטוצרפיה ומזו ביחד?
אשמח מאוד לקבל עצות,
אני מוציאה על זה כסף יקר ומצפה לתוצאות ��..
תודה

קבעתי פגישת ייעוץ

בכללית אסתטיקה. בצפון זה בעיה למצוא גופים פרטיים. אני לפחות לא מכירה.
אבדוק מה הוא מציע לגבי הפיגמנטציה ובכלל למראה עור בריא יותר. קראתי באתר שלך על הסקינבוסטר והשתכנעתי שהוא יעיל יותר. אבדוק את הנושא.
תודה רבה על מענה מהיר והסבר רחב!

ייעוץ אסתטי

את מוזמנת לבוא גם למרכז הארץ לקבלת ייעוץ
אלי לקליניקה מגיעים ממעלות ועד אילת .... ממוקמת קרוב לרכבת מרכז עם תחבורה קלה ונגישה

רוצה להוסיף...

שהיא לא מזריקה את החומר במזותרפיה. היא מורחת/מטפטפת את החומר ועוברת על העור באמצעות עט עם מחט. האם השיטה הזו יעילה כמו השיטה שרק רופאות עושות הזרקת החומר ישירות?

איך אני יודעת שהיא משתמשת בחומר הכי איכותי? הבנתי שיש חומרים מחברות שונות ובעלי איכויות שונות..

מזותרפיה

בהמשך לתשובתי לשאלתך
הזרקת החומר לעומק העור הרבה יותר יעילה ממריחה של החומר ומעבר עליו מכיוון שעצם ההזרקה העמוקה לתוך עומק העור - הדרמיס - מעודדת תהליך ריפוי פצע וכך מעודדת ייצור קולגן בעור
לגבי שימוש בחומרים עליך לשאול אותה במה היא משתמשת ולקרוע על החומר מידע והמלצות. ברור שאם תבחרי בסקינבוסטינג שמכיל חומצה היאלורונית מיוצבת שמוזרקת עי רופא מומחה לתוך עומק העור כמו סקינבוסטר של רסטילן אשר מאושר לשימוש עי FDA ( משרד הבריאות האמריקאי ) אל יכולה לדעת שאת מקבלת גם תוצאות אפקטיביות וגם בטיחות
http://www.drellaegozi.co.il/improvingthequalityandtextureoftheskin

פוטותרפיה ומזותרפיה

שלום , בואי נפריד בין הדברים
כשאת אומרת פוטותרפיה אני מניחה שאת מדברת על טיפול במכשיר IPL . לאיזו מטרה את עושה טיפולים אלו ? לצורך הבהרת כתמי עור ופיגמנטציה המכשיר אמור להיות יעיל , אם זה לצורך הצערת העור יעילותו מוכחת רק לתקופה קצרה מאוד של זמן. גם ב- IPL יש הבדל בין מכשירים שונים ובין המטפלים השונים
באשר למזותרפיה - בדרך כלל מדובר בהחדרה של חומרים שונים כולל חומצה היאלורונית וויטמינים לעור ע"י זריקות . שוב גם כאן יש הבדלים רבים בין טיפול שנעשה על ידי קוסמטיקאית שהוא בדרך כלל שטחי יותר לבין טיפול ע"י רופא שבדר"כ חודש לשכבות העמוקות יותר של העור . באופן כללי אין הוכחה מחקרית ומדעית שמזותרפיה יעילה בעיכוב או האטת הזדקנות לטווח רחוק אלא יותר לקראת אירוע ולטווח קצר . ישנן שיטות הצערת העור יעילות יותר ולטווח רחוק שמוצעות רק על ידי רופאים מומחים באסתטיקה של הפנים
( לדוגמא SKIN BOOSTING - http://www.drellaegozi.co.il/improvingthequalityandtextureoftheskinׂ
באשר לשילוב בין טיפול באור ( פוטו) ומזותרפיה . ניתן לשלב בין השניים, תמיד יש להתחיל בפוטו קודם ובהזרקה אחר כך
בהצלחה

תודה על ההסבר..

הטיפול שאני עוברת אכן מיועד לפיגמנטציה שיש על העור הפנים,
האמת שלא ידעתי שיש 2 שיטות אחת של הזרקה ישירה במזו והשניה של מריחת החומר והחדרתו עי דקירות בעט מחט. הציפיה היתה לשיטה הראשונה והתאכזבתי לגלות את השיטה השניה באמצע הטיפול ואני בכלל מטילה ספק ביעילותו כי כמה מהחומר מצליח כבר לחדור בשיטה הזאת?!
מה גם שאת ציינת שיש לעשות קודם את הפוטו ולאחר מכן את המזו והיא עשתה את ההפך . למה זה ככ משנה איזה טיפול עושים קודם?
דבר נוסף,
אמרה לי לא להרטיב פנים עד למחרת בבוקר. אם עברו מעל 7 שעות מהטיפול למה לא יכולה להרטיב? החומר עדיין פעיל?
תודה!

טיפול במזותרפיה

שלום , הסיבה שעושים קודם טיפול באור ( פוטו ) ואחכ טיפול הזרקות הוא שהחימום שנוצר על ידי מכשיר הפוטו יכול לפרק את החומרים המוזרקים / הנמרחים ולהפחית את יעילותם
ברור שיעילות של חומר שנמרח על העור היא פחותה באופן משמעותי מאשר הזרקה של חומר. לגב הרטבת הפנים . לא ברור לי מה משמעות של 7 שעות כי החומר כבר נספג בעור . שעה עד שעתיים בהחלט צריך להספיק
&nbsp
&nbsp

אם כך...

ספק אם הטיפול של המזו היה יעיל. גם באמצעות מריחה ודקירות בלבד וגם ביצוע פוטו מייד לאחר מכן,
כמה חבל ��...
תודה רבה על מענה מהיר.

למעלה