מזליקה

מזליקה../images/Emo9.gif../images/Emo65.gif

מזל שלי.. קצת קשה לסגנן ברכה כשהעבודה נושפת בעורפי ועוד ב5 וחצי בבוקר... אני כותבת עכשיו כי אני יודעת שבערב כבר יהיה מאוחר... אז דיברנו אתמול והעלנו נוסטלגיות וזכרונות מאסקוט מלבונטין ומווליום.. אנחנו מכירות כבר יותר משנה
וזה הזמן לאחל לנו עוד שנים רבות של יחד!! הרבה כיף ושמחה
מאחלת לך את הטוב ביותר!! אושר ועושר הרבה בריאות ואהבה
תמשיכי לחייך.. יש לך את זה
אוהבת מפה עד נתניה אתי
יום הולדת שמח

מזל../images/Emo24.gif

שיהיה לך מלאמלאמלא מזל טוב :) שתמשיכי לעשות חיים, ולעשות מה שאת אוהבת תמיד! שתהיי מאושרת ובריאה כל ימי חייך, שתצליחי בכל מה שתרצי לעשות... כי אין דבר העומד בפני הרצון
שיהיה לך יום כיפי במיוחד יפה אחת.
הילי.

amitshilo

New member
מזל שלי, יקרה.

אין לתאר כמה בחורה צעירה ושנראית לעין ככל כך רגילה, יכולה להשפיע, להפתיע, להראות כמה היא מיוחד ומדהימה. מזל, את מהאנשים שגורמים לי להיות אדם טוב יותר. אני מסתכלת עלייך, ושום דבר לא יכול לנצח את הקסם שלך, את הכרזימה שלך. אני מסתכלת עלייך ושואלת - כמה מושמלת כבר אפשר להיות?! הנה את פה, חזרת, אחרי שכבר אין לי כח ואני עייפה. אני רואה את כל מה שאת עושה, את הכח, את האמונה ואני מתמלאת קנאה. אני מתמלאת הערצה, כי אני יודעת שיש כל כך מעט אנשים שיכולים להיות כאלה, כאלה מדהימים. יפתי הכוכבת
אני מאחלת לך להמשך חייך שתתפתחי, שתגלי עולמות, שתכבשי. אני מאחלת לך שכל אדם שתפגשי יבין כמה את מדהימה, שאנשים יכירו אותך ויבינו במה הם זכו
אני ממש ממש מקווה שנמשיך להיות בקשר, שעוד יצא לנו להיות בהופעה של ג'נגו יחד
ושפשוט לא תשכחי אותי, גם כשתהיי כוכבת גדולה.. איפשהו
אוהבת המון!!
עמית.

ססילייה

New member
ילדה שלי!!!!!!!!1111111../images/Emo23.gif../images/Emo151.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif

אני רוצה שיהיה לך טוב מכל טוב ושמחת חיים
ורגעים קסומים
ואהבה אינסופית
שתורעף עלייך בלי סוף
שרק תחייכי :) אוהבת המון המון

מזל../images/Emo24.gif

המון המון מזל טוב, הצלחה,בריאות,שמחה ואהבה. תמשיכי תמיד לחייך מותק
אוהבת
טל

למעלה