מזל טוב! זבנג לשלטון! מה דעתכם?

ronnyorbach

New member
מזל טוב! זבנג לשלטון! מה דעתכם?

מזל טוב למי שיהיה מנהל הפורום ולכולנו. לדעתי, אורי פינק, בגאוניותו, מצייר וממציא סיפורים הכי טוב בארץ. מה דעתכם? אתם יודעים שלא רוצים שהוא ילמד בבצלאל? אומרים שהוא לא מצייר נכון(?) מישהו יודע על זה יותר פרטים ממני?

קודם כל ../images/Emo49.gif

ודבר שני:זבנג הוא הקומיקס שאני הכי אוהבת, אבל לא רק זבנג יש הרבה קומיקסים טובים. יש לי שאלה: אתם יודעים איפה יש להשיג קומיקסים ישנים? כי אני מאוד רוצה לקרוא את "סברמן" גם של אורי פינק אבל הוא היה עוד לפני שנולדתי נראה לי..אז אם אתם יודעים אשמח שתודיעו לי. חלום בהקיץ

thunderflash44

New member
עזרה ../images/Emo62.gif

תחפשי אתר של אורי פינק באינטרנט ואולי שם יהיה כתוב

NuckBunnies

New member
אורי פינק

למד בבצאלאל כשהיה צעיר. אני אישית לא מת על הסגנון שלו, היות שהוא משלב אנימה עם קריקטורה והרמה לא בשמיים לפי דעתי. הפרופורציות שלו די איומות והסגנון קצת מחופף. א-ב-ל, עדיין אני קורא את זבנג כל שבוע, לא רק בגלל הביקורת החברתית היפה, אלא גם בגלל שעדיף קומיקס נחמד מאשר כלום. NuckBunnies

NuckBunnies

New member
אופס

הוא משלב *מנגה* עם קריקטורה מנגה - קומיקס יפאני אנימה - אנימציה יפנית

elad_t

New member
הנה, הויכוח הראשון בפורום (נראה לי)

אני דווקא שונא זבנג, פעם הייתי מכור, עד שלקח קצת זמן להבין שהציורים לא כאלו גאוניים, הניסיון לצביעה במחשב נראה מגוחך במיוחד מוזר, ולא רציני. ובכלל, הנושאים הולכים ונגמרים, זבנג הפך שטחי יותר ויותר...(או שהוא תמיד היה, ורק לקח זמן להבין)...ומסתבר שהסוף של עמודי הקומיקס האלו אמור להיות איזו בדיחה. האמת שאני לא רואה שום השפעות בציורים של פינק, פשוט קריקטורות לא מי יודע מה מתוחכמות (ולא אמרתי שאני מצייר/צובע יותר טוב). אורי פינק הוא היחיד בארץ שהצליח להרים קומיקס ישראלי באמת מצליח ומוכר, ורק על זה מגיע לו הכבוד, לא על הקומיקס עצמו (הרעיונות, הכתיבה, והציורים, והקומיקס בכלל). רק דעתי

NuckBunnies

New member
לפי דעתי

אכן הקומיקס איבד קצת מהעוקצניות שלו, אבל נראה לי שהחודש וחצי האחרונים מספקים לו עוד תחמושת
לא משנה מה הדעה על זבנג, אין ספק שהתרומה של אורי פינק וזבנג בפרט לתרבות הקומיקס בישראל ענקית, ומגיע לו פול כבוד על זאת. NuckBunnies

gl

New member
אני אוהב את זבנג

אבל אני יותר מעדיף קומיקס אמריקאני (וגם אורי פינק) הייתי בהרצעה שלו בסנימטק והוא סיפר שמכווון שצורת הציור שלו הייתה משונה הוא חשב שלא יוכל להשתתף בעבודת הגמר שלו הוא צייר נורמלי ואמר שזה היה נורא קשה לו GREEN LANTERN בתקווה מנהל הפורום הבא

NuckBunnies

New member
הממ

אכן אין ספק שקומיקס אמריקאני הרבה יותר טוב. אבל יש לזכור שלקומיקס אמריקאני יש בדרך כלל 4 אנשים (תסריט, עפרונות, דיו, צביעה), ולזבנג רק אחד (מדי פעם עוד מישהו צובע לא?). חוץ מזה מנגה זה גם מעולה. NuckBunnies שגם מנהל קמפיין לניהול הפורום

גלעד ו.

New member
אני בהחלט מסכים עם אלעד פה...

ציורים נחמדים(פעם חשבתי מדהימים עד שראיתי מזה באמת מדהים) לא שאני יכול יותר טוב אבל הוא מצייר סגנון שאני לא אוהב כ"כ

Tenchi

New member
לגבי זבנג.

..זה לא נכון שהציורים תמיד לא היו טובים. פעם הרמה של אורי פינק הייתה יחסית גבוהה לקומיקס שאמור להכיל סיפור בשניים-שלושה עמודים. הבעיה היא שלצערי פשוט נמאס לבחור, אז במקום להפסיק או לחילופין לגמור את זבנג ולהתחיל משהו חדש, מרענן, הוא החליט לזלזל במעריצים ולהמשיך לחבוט בסוס המת הזה, לנסות לסחוט ממנו עוד כמה שקלים. הציורים, תסלחו לי, נהיו פשוט מזוויעים. בושה לאינטליגנציה. הדמויות נהיו מגוכחות, הכל נהיה פשוט רע ומגעיל. זה נורא עצוב, כי עד היום יוצא לי לקרוא זבנגים ישנים, כשהרמה הייתה טובה, ואני עדיין נהנה מזה. בכל מקרה, אין שום טעם להשוות בין אורי פינק לבין ציירים אמריקאים, ובקשר לסיפור על בצלאל - זה פעם ראשונה שאני שומע על זה. אני לא בטוח מה הסיבה המדוייקת שבגללה לא קיבלו אותו ללמד שם, בטח יש להם סיבות משלהם, אבל מצד שני אורי פינק אף פעם לא היה פסגת היצירה בכל מה שנוגע לציורים או קומיקס. זה שזבנג הצליח מאוד, על זה אין לי כל וויכוח - אבל בואו נגיד שסגנון הציור של אורי פינק זה לא משהו שהייתי רוצה שילמדו אותי בבצלאל, או הדרך שבה הוא בונה קומיקסים. אני משוכנע שיש המון ציירים מתחיחים בארץ שיש להם כח, ומציירים מעולה קומיקסים, רק אין להם במה להראות את הסחורה שלהם. מישל קישקה מצליח הרבה פחות מפינק, והוא צייר פי אלף יותר טוב, לדעתי, אולי הקריקטוריסט הטוב ביותר בארץ. אני אישית לא מתעניין כל כך בקומיקס אמריקאי, ובטח שלא בסופר גיבורים, שזה הז´אנר השנוא עליי מכל, אני דווקא עוסק במנגה ואנימה וכל מה שקשור לאומנות יפנית. תשמרו על עצמכם ^_^ אלון =(^.^)=

gl

New member
הוא היה בבצלאל

למד והמורה היה מישל קישקה פשוט היו לו בעיות GREEN LANTERN קומיקס אמריקאני רולססססססססססס

למעלה