מזל טוב ללימי!!

מצב
הנושא נעול.

שיר5520

New member
מזל טוב ללימי!! ../images/Emo65.gif

מזל טוב ללימי!!

אני מקווה שלא התבלבלתי ביום, אבל נראה לי שלא. המון מזלטוב ליומולדת. שכל המשאלות יתגשמו. המון בריאות ואושר!

יום הולדת שמח ../images/Emo77.gif ../images/Emo151.gif

מזל טוב ללימי!!

אני מקווה שלא התבלבלתי ביום, אבל נראה לי שלא. המון מזלטוב ליומולדת. שכל המשאלות יתגשמו. המון בריאות ואושר!
יום הולדת שמח

היי, גם אנחנו מצטרפים לברכה
מזל טוב עד 100 כ 20 שהשנה תזכי לקבל את הX 2
(על פי בקשתו של גדי)
המון בריאות ואושר גם עושר (לא מזיק) (דרך אגב כל הצוהריים אני בחיפוש אחר צימרים ומלונות בגליל בגללכם) פילפלת

היום יום הולדת והשימחה גדולה../images/Emo49.gif

מזל טוב ללימי!!

היום יום הולדת והשימחה גדולה

אכן עברו חלפו להם 20 ו.... כך שנים מי יתן ויתגשמו כל שמאלותיך ובמהרה נחבוק צמד תאומות כולי תקווה שהמשך החיים יחד יהיו מושלמים כמו התמונה המצורפת בעלך האוהב גדי

ayoosh

New member
ושוב - מזל טוב ../images/Emo39.gif ../images/Emo65.gif ../images/Emo77.gif

אכן עברו חלפו להם 20 ו.... כך שנים מי יתן ויתגשמו כל שמאלותיך ובמהרה נחבוק צמד תאומות כולי תקווה שהמשך החיים יחד יהיו מושלמים כמו התמונה המצורפת בעלך האוהב גדי
ושוב - מזל טוב

אז היום זה היום ממש... אפילו שכבר ברכתי, זה תמיד טוב לברך... שתאומות/שלישיה, או כל קומבינציה שאתם רוצים, תגיע בקרוב ובקלות!!!

גולה1

New member
מזל טוב ואמן שכל משאלותיך

מזל טוב ואמן שכל משאלותיך
יתגשמו במהרה.

נטאשה

New member
../images/Emo79.gif מזלטוב לימי ../images/Emo79.gif

מזל טוב ללימי!!

מזלטוב לימי

שמשאלתכם תתגשם במהרה במהרה. שבקרוב מאוד יהיו אחים לירין, רצוי עוד השנה.... ושבכלל יהיה לך כייף ונעים והמון שמחה ומזל.

vif

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gifמזל טוב יומולדת שמח

מזלטוב לימי

שמשאלתכם תתגשם במהרה במהרה. שבקרוב מאוד יהיו אחים לירין, רצוי עוד השנה.... ושבכלל יהיה לך כייף ונעים והמון שמחה ומזל.
מזל טוב יומולדת שמח
שכל המשאלות תתגשמנה בקלות במהירות ובשמחה

a17

New member
מזל טוב גם ממני ../images/Emo65.gif../images/Emo42.gif

מזל טוב ללימי!!

מזל טוב גם ממני

רועיבת

New member
../images/Emo65.gifלימי מזל טוב../images/Emo65.gif

מזל טוב ללימי!!

לימי מזל טוב

גם אם קצת באיחור... מי ייתן והשנה תתגשמנה כל שאיפותיך (וגם בשנה הבאה, ובזאת שאחריה...) רק טוב!!!

סביון1

New member
מזל טוב לימי

מזל טוב ללימי!!

מזל טוב לימי
יום הולדת שמח, ומאחלת לך, כמו כולם, להרחיב את המשפחה עד היום הולדת הבא.

ענתי27

New member
מזל טוב ושבשנה הבאה תחגגו

מזל טוב ללימי!!

מזל טוב ושבשנה הבאה תחגגו
בשלישיה או ברביעיה. ענת

מצב
הנושא נעול.
למעלה