מזל טוב לפורום על המנהלת החדשה , בהצלחה ממני

מזל טוב לפורום על המנהלת החדשה , בהצלחה ממני

בוקר אור לפורום דנה , איזה יופי לראות סוף סוף מנהלת חדשה לפורום , עמנואלה באה ועשתה הפוך לכולם ,
האמת שזה מפתיע וזו הפתעה נעימה ביותר . אני חושב שאת מתאימה מאוד לניהול הפורום , את ללא ספק אחת הוותיקות , מישהי שתמיד רק פרגנה אהבה ודאגה שיהיה מעניין וצבעוני בפורום , כל הכבוד על לקיחת היוזמה , אני מאחל לך המון בהצלחה , ובטוח שאת הולכת לעשות עבודה טובה ונאמנה . בהצלחה בדרכך החדשה
....

DBTK

New member
עמנואלה, המון בהצלחה עם התפקיד החדש../images/Emo140.gif

אני בטוח שאת תעניקי המון צבע וחיים לפורום דנה אינטרנשיונל
איזה כייף

ללי

New member
../images/Emo24.gif מזל טוב , בשעה טובה ../images/Emo25.gif

האדם הנכון בזמן הנכון . אוהבים אותך מאוד לא רק בצד הוירטואלי , גם בצד האמיתי של החיים . הוכחת הרבה פעמים את כמה את אוהבת אדם,מפרגנת ומוכנה לנתינה גדולה . את נהדרת , אוהבת אותך מאוד ומאחלת לך הצלחה גדולה בפרוייקט הזה . התמזל מזלה של דנה לזכות במנהלת פורום מקסימה שכזו . אסיים במילותייך - אור ואהבה !

EMANUELA XD

New member
../images/Emo41.gifפורום דנה אינטרנשיונל נא להתנהג בהתאם../images/Emo41.gif

שלום פורום דנה אינטרנשיונל
שלום לדנה אינטרנשיונל מושיקו וחברים יקרים - נא להתנהג בהתאם !!!! יווווווווווווווווווו איזו התרגשות כול המילים נבלעות לי הלב דופק לי בטורים גבוהים - אני רואה את עצמי בכחול ולא מאמינה והידיים רועדות לי על המקלדת..... מושיקו תודה רבה על קבלת הפנים החמה ותודה על כול הפירגון ותודה על ההודעה הראשמית שיוצאת ממך.על ניהולי בפורום - לא לא לא אני מאמינה אז איך ומאיפה מתחילים ? כפי שעשיתי לעצמי הכנות לניהול הפורום אני נכנסת אל התפקיד בדרך הטיבעית ביותר , להכנס לנעליים של מושיקו זה בלתי אפשרי - מושיקו אתה האחד והיחיד
ותמיד תזכר לטוב כמקים את מפעל החיים בפורום הראשמי לכן חברים יקרים אני הולכת להביא לפורום רוח חדשה ריענון ואני מתבקשת מכול אחד ואחת מחברי הפורום שיתנו את היד בכדי שפורום דנה אינטרנשיונל ישאר וימשיך לשרוד כפי שהאינטרנשיונלית שרדה את כול תקופות הקריירה המוזיקלית. תודה רבה לכולכם על הכוח והיכולת לתת לי לנהל את הפורום - אני מבטיחה שאעשה את זה בדרך נאמנה המשך פורום אינטרנשיונלי מוצלח פורח צבעוני תוסס והכי הכי מוזיקלי מבית היוצרת הבלתי מעורערת דנה אינטרנשיונל
אכן זהו יום וחג שמח בפורום דנה אינטרנשיונל
ואיך לא מתאים לכבד אותכם בשיר " חג שמח - אוהבת עמנואלה
עידכונים חדשות בהמשך...........

וואו עמנואלה, תודה רבה לך וכל הכבוד לך!!! ../images/Emo6.gif

שלום עמנואלה!!!
כל הכבוד לך ותודה רבה לך על הרצון הטוב לנהל את הפורום של האחת והיחידה שלנו - דנה אינטרנשיונל!!!
אנו מאד שמחים לקבל אותך לתפקיד זה ומאחלים לך המון המון הצלחה בניהול הפורום. מי ייתן והפורום ימשיך לפרוח ולגדול!!!
עידו

nerod 72

New member
מזל טוב עמנואלה ! ../images/Emo65.gif

את ללא ספק ראויה לתפקיד! אני בטוח שתעשי חיל רב כמנהלת הפורום.... שיהיה בהצלחה!

שני23889

New member
../images/Emo229.gif קולולוקוווווווו מזל טוב מאמי והמון

בהצלחה! בוודאי שכל אחד ישתדל לעיזור כמה שרק אפשר,כמו תמיד... יאללה מי מתחיל לרחרח לגבי עידכונים ליום העמצאות?

Dark Mater

New member
שלום בכל הנוכחות.

לאחר שעקבתי המון זמן אחרי הפורום החלטתי לשוב ולכתוב בו. א. מזל טוב לעמנואלה על מינוי החדש. ב. מקווה שתקבלו אותי יפה חזרה לצ'ט. וג. ...אין ג...

philip1123

New member
חדשות טובות, בהצלחה!!

שיהיה הרבה בהצלחה, זה חשוב לכולנו. כולנו מקווים שתדעי להעלות חומרים חדשים, קליפים ושירים נדירים וכמובן עדכונים. בהצלחה

למעלה