מזל טוב ל רוקמת התחרה

mookii

New member
כתבנו ביחד../images/Emo6.gif

ולשתינו רגישות אליו.... משום מה

טרייני די ומספיק!!!

כל אחד רשאי לכתוב באיזה פורום שהוא רוצה, אנחנו לא מכריחים אף אחד לכתוב כאן. הפורום דינאמי מאוד ויש מצטרפים חדשים לצד כותבים וותיקים כולם מתקבלים בברכה. האדמת הכותבים נתונה לשיקול שלנו. הוסבר לך לא פעם כי ישנם אדומים קבועים לצד אדומים מתחלפים לתקופה של שבועיים, כולם יואדמו לתקופה של שבועיים על פי סדר ורישום ששותפתי לניהול עורכת.

trainspotter

New member
מעניין דבר אחד לי זכור גוני טרבלוטה

קיבל אדום רק שהיה חדש על סמך מה תגדי לי הרפתקאן בגלל שכותב פוסטים כל כך יפים ומעוררי השארה

ג'וני טרבולטה הוא כותב וותיק כאן

הוא רק החליף את הכינוי הקודם בו הוא כתב בפורום. רק בכדי לסבר את עינייך ואוזנייך הוא כאן בפורום מהיום הראשון. ושוב מדגיש כי האדמת כותבים נתונה לשיקול מנהלי הפורום.

mookii

New member
טרייני, די........

אי אפשר לתת אדום למי שפותח המון פוסטים לא מאורגנים.... אתה בחור טוב, זה לא קשור לוותק שלך פה...

הנדי ביקש להסיר את הודעתו ולכן גם

התגובות ששורשרו להודעתו הוסר (לא ניתן להסיר הודעה ללא התגובות). אתכם הסליחה

מעריך אותך, הנדי! ../images/Emo222.gif

הרפתקן: אנא העתק תוכן ההודעה המחוקה שלי ושלח לי במסר פרטי. תודה

בזכות אישיותה הכובשת...../images/Emo13.gif ../images/Emo222.gif

והאדום במסגרת הפורום זה סוג של הוקרה. במקור אגב האדום היה אמור לציין (בפורומי תפוז) משתתף מומחה בתחומו, בעיקר בפורומים מקצועיים, אבל הפך בחלק מהפורומים למין אות הוקרה זמני או קבוע. אז רוקמת אמנם לא מומחית ולא רכשה די נסיון בנושא הפורום...
אבל היא דמות קבועה, אמינה ונעימה (וגם אוזן קשבת למי שזקוק/ה), וטוב שהיא כאן... ואני שוב רוצה להביע הערכה להנדי שידע לשמוע דעה אחרת, ולהזכיר שגם טרייני פרסם הוקרה לרוקמת בקטע השרשור שנמחק... אורפאוס

2אאא

New member
סחתיין, יקירתי ../images/Emo25.gif ../images/Emo9.gif

את פשוט הבחירה המוצלחת ביותר לאדומה החדשה. <עכשיו 2אאא נעלבת שאפילו לא ידעה מזה
>

infinity fairy

New member
רוקמת, תתחדשי ../images/Emo25.gif

האדום יהלום אותך נהדר אני יכולה לדמיין אותך אדומה ונהדרת

דידודה

New member
בשמלה אדומה ושתי צמות ../images/Emo24.gif

את הכי מבינה את לא ילדה קטנה מה רוצים ממך כולם קוראים בשמך אל תהיי מלכה בשמלה אדומה ושתי צמות ילדה קטנה יחידה ותמה עמדה ושאלה למה וכל אנשי הפורום וכל התותחים עמדו חוורי פנים ולא מצאו תשובה עמדו חוורי פנים ולא מצאו סיבה את הכי מבינה... בשמלה אדומה ושתי צמות... את פשוט מקסימה... בשמלה אדומה...

י ו א ב

New member
טפי על תפוז!

היה צריך להיות סוג של מז"ט אבל העיקר הכוונה. תתחדשי!

למעלה