מזל טוב, נעים מאד פורום חדש

faridi

New member
מזל טוב, נעים מאד פורום חדש

מזמן לא גלשתי באינטרנט עקב מחסור במחשב. ממתי הפורום הזה קיים? אני כבר תקופה ארוכה משמש חזן וזמר. מוסיקאית ותיקה שעובדת עמי הינה ילידת סרייבו-בוסניה. שמה מרינה טושיץ' למי שמכיר אותה. היא נגנת מעולה במס' כלים. אני גם מכיר את החזן סטפן שאין לי קשר איתו. כמו כן אני בקשר עם הרב אליעזר פאפו שליט"א מירושלים שהינו רב, עורך דין, סופר ומרצה ללדינו במקומות שונים. אשמח להכיר מוסיקה יהודית מארצות יוגוסלביה למי שיש תיעוד. אפרופו מוסיקה, אני משוגע על מוסיקה צוענית מארצות יוגוסלביה. ערב טוב

גדלתי על נעימות צוענים

נעמת לנו מאוד וממש לא הפסדת הרבה כי אמנם היוזמה להקמת הפורום קיימת אצלי זה זמן, אבל רק השבוע נתבשרתי על יציאתו לאור. מקווה שמעת לעת נתעדכן בתחום המוסיקלי שגם קרוב לליבי. רובי סרבי

faridi

New member
ה"התאחדות" יודעת מזה?

כדאי שתעדכן את הגב' דושקה פסח, המזכירה של התאחדות יוצאי יוגוסלביה לשעבר. אגב, יצא לי להופיע אצלם לפני 3.5 שנים בת"א לפחות פעמיים. שבת שלום

כן תודה

אולי יש לך קליפ וידאו קצר כדי שנוכל להתענג עליו כאן? אוכל להוסיף למידע בפורום ולעזור לך בפירסום. כמו כן בערב שנקיים נשמח לראותך ונתאם עם יובן שהוא איש מוסיקה בונה ומתקן גיטרות את התוכנייה. טוב זה תכנון עתידי. מקווה שתמצא איזה קליפ מדליק קצר לחמם את האוירה כאן. רובי סרבי

faridi

New member
אין לי קליפ לסגנון שלכם

אך אבדוק בלי נדר אם אחותי סדרה לי סרטון בו הופעתי בלדינו ואנסה לשלבו. אני לא כל כך בקי בקומבינות האלו של צירוף קישורים וכד'.

למעלה