מזל טוב על הפורום החדש !!! ושאלה ....

shoshyyy

New member
מזל טוב על הפורום החדש !!! ושאלה ....

כידוע לכם האופנה של היום נוטה לסקיני ויש לי כמה מכנסיים הולכים ומתרחבים. הייתי רוצה להצר אותם שיהיו באותו הרוחב. אני מתלבטת איך לעשות זאת. מישהי יכולה להדריך אותי או אם יש סרט בנושא באינטרנט ? תודה רבה לכן שיהיה יום טוב!

תשובות

יש למדוד את המכנסים ולהבין מהיכן ההרחבה, ולסמן את גובהה בסיכה או בגיר חייטים. כעת מניחים את המכנסים על שולחן על צידם ההפוך, בעזרת סרגל משרטטים קו מקביל לקו המכפלת באיזור תחילת ההתרחבות. מחליטים על רוחב המכפלת, ודואגים שכף הרגל תוכל לעבור בה. המכפלת בגב גדולה ב 2 סמ' מהקידמי ונמצא במרכז המכנסים. מחשבים את הכמויות ומציירים את הכמות על המכפלת הקיימת. כעת לוקחים סרגל ארוך ומחבים את נקודות ההתרחבות אי שם במעלה המכנסים עם נקודות המכפלת החדשות, אי שם בתחתית המכנסים, בגיר. תופרים, גוזרים בהשארת שולי ביטחון לתיקון, מודדים, ובאם נכון, מעבדים את קצה הבד בזיגזג או אוברלוק, מגהצים ולובשים

shoshyyy

New member
תודה על התשובה המפורטת

כשהתחלתי לעשות זאת ...ראיתי באמת שהצד של האחורה רחב יותר ולא ידעתי בדיוק מה לעשות. רק לא הבנתי את זה: "המכפלת בגב גדולה ב 2 סמ' מהקידמי ונמצא במרכז המכנסים. מחשבים את הכמויות ומציירים את הכמות על המכפלת הקיימת". מה זאת אומרת במרכז המכנסיים ?

זאת אומרת

שלא מצרים רק בתפר החיצוני או הפנימי, ההצרה צריכה להעשות במקביל משני צידי המכפלת.

l i o r a n g e

New member
../images/Emo207.gifשאלה

מה המחיר של מכונת תפירה, טובה אבל פשוטה ומאיפה אפשר לקנות אחת כזו. לא ממש משנה לי אם יד ראשונה או שניה.

תשובות

בשאלות כאלה כדי קודם כל לפתוח את מערכתהמאמרים שלנו ולהבין את הבסיס, ואחר כך לחזור לפורום ולשאול בצרוף תקציב ואיזור מגורים כדי שההנהלה וחברי הפורום המנוסים יוכלו לעזור בהצלחה

למעלה