מזל טוב על הפורום החדש! סוף סוף!

Black Star

New member
מזל טוב על הפורום החדש! סוף סוף!

אני שמחה לראות שסוף סוף נפתח פורום פילאטיס. קוראים לי יעל, אני בת 22 (נו טוב, עוד מעט 23), עשיתי קורס מדריכי פילאטיס רצפה לפני כשנה אבל לצערי אני לא עוסקת בזה, בעיקר כי אין לי זמן "להתניע" את העניין (צריך את הפוש ההתחלתי כדי שאח"כ זה ירוץ לבד). אבל אני מאוד אוהבת ומתעניינת בפילאטיס ומאמינה שמדובר באחד הדברים הכי בריאים שיש. אז, תתחדשו על הפורום, וכמו שאודטה אומרת - אני אהיה כאן...
יעלי

p u s h u p

New member
../images/Emo45.gifאוהבי פעילות גופנית ובריאות

מוזמנים להיכנס ל www.pushup.co.il צריך את הפוש וגם את Pushup

CillDara

New member
הפורום רק נפתח וכבר שולחים

גולשים לאתר אחר? ככה עושים?

p u s h u p

New member
הפורום מנוהל על ידי pushup.co.il

וזהו אתר היחיד אליו אנו מפנים.

CillDara

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

יופי שבאת ועוד יותר יופי שתשארי
הפורום חדש וכולנו כאן חדשים - מקווה שהפורום יגדל ויהפוך לקהילה תוססת ותורמת לכולם, מדריכים ומתאמנים כאחד. הצגתי את עצמי קצת כאן, אני עוסקת בפילאטיס כבר אי אלו שנים (משנות התשעים של המאה הקודמת). אני כאמור התגלגלתי לפילאטיס מעולם המחול ועכשיו שאני זקנה עוסקת רק ובעיקר בתחום. אז ספרי עוד קצת על עצמך (אם לא אכפת לך) - איך הגעת לפילאטיס, מה גרם לך לרצות להיות מדריכה? אכן, התחלות הן לא תמיד קלות - זוכרת שגם לי לקח זמן למצוא סטודיו ללמד ומקומות לשכור כדי להעביר שיעורים, אבל אני כ"כ אוהבת ומאמינה בשיטה ששום דבר לא היה עוצר אותי למצוא את הנישה שלי בתחום, ואני לרגע לא מצטערת
נעה

Black Star

New member
קצת על עצמי..

טוב, אין המון מה לספר. קוראים לי יעל (יעלי בדר"כ..), אני בת 23 עוד מעט, וכל החיים שלי רקדתי. בצבא כשיצאתי לקורס קצינים נאלצתי לוותר על הריקוד בלהקה, אבל שירתתי במרכז ת"א ככה שיצא לי לקחת שיעורי בלט לשמירת הכושר, ובמקביל התחלתי לשמוע המלצות על פילאטיס, מה שגם התאים לי יותר מבחינת השעות. כך הכרתי את הטכניקה, והתחלתי לקרוא עליה יותר ויותר, ולקראת השחרור התחלתי קורס מדריכי פילאטיס רצפה אצל דרור רז. הבעיה היא שמיד כשסיימתי אותו טסתי לחו"ל, ובדיוק כשחזרתי מצאתי עבודה (ממש, ממש לא קשורה - שירות לקוחות) ככה שכרגע זה נשאר בגדר תחביב ולא פיתחתי את כישורי ההדרכה שלי, לצערי הרב. לאחרונה חזרתי להתאמן יותר (וגם חזרתי לרקוד יותר פעמים בשבוע, בלט + להקה) והחלטתי שאני רוצה להתפתח הלאה ולקחת קורס מכשירים - אם רק יתאפשר לי מבחינת שעות העבודה שלי. זהו, נראה לי שפירטתי אפילו קצת יותר מדי
אבל אם למישהו יש עצות איך לקבל את ה"פוש הראשוני" כדי להתחיל להדריך, אשמח... יעלי

למעלה