מזל טוב על הפתיחה של פורום לזמרת המ

מזל טוב על הפתיחה של פורום לזמרת המ

המעורכת גלי עטרי מתי היא תתארח או תברך את חברי הפורום

../images/Emo51.gif ברוך הבא../images/Emo140.gif

אז ככה, לפני הפורום הזה, היה לגלי פורום ישן(שהיה שייך לאתר שלי על [URL='http://www.gali-atari.cjb.co.il/']גלי עטרי[/URL]), שם גלי היתה עוקבת אחרי ההודעות בקביעות...הפורום שם היה מצומצם, ולכן לא היתה בעיה לעקוב...אני לא יודע עד כמה כאן היא תוכל לעקוב...אבל אני מבטיח להשיג ממנה איזו ברכה לכבוד הפורום החדש... מה שבטוח, אסף דרי, מנהלה האישי של גלי עטרי מעדכן מידי פעם בפורום מה קורה עם גלי... שבת שלום ומקווה שתהיה אורח קבוע פה

תודה אני בטוח אשאר עם יחס כזה נפלא

אני התחלטי להכיר את גלי דווקא מהיותה שחקנית בשנות ה70 בלהקה שהיתה שמה מאד מתוקה ובדיזינגובבב(אם את יודעת למה אני מתכוון) היא זמרת מקורית מאד ותודה שחזרתם אליי האם היא עשתה עוד סרטים חוץ משני אלה שהזכרתי?

שלמונזה

New member
היי לך ../images/Emo168.gif

קודם כל ולנטינו לוי זה בן, התייחסת אליו כבת...
גלי אכן היתה מקסימה בהלהקה אהבתי אותה שם נורא!!! היא שיחקה בדיזינגוף 99 ובשוברים (עם יזהר אשדות) לא יודעת על עוד סרטים, אני מניחה שאם יש עוד מישהו כבר ידאג לעדכן אותנו

היי

הידעת שגלי זכתה בתואר שחקנית השנה על משחקה ב"הלהקה"? כמו שנאמר כאן, בנוסף לסרטים הנ"ל גלי גם עשתה את שוברים(1985), ושיחקה גם בשתי סדרות טלווזייה ראש כרוב, ושמפחת עזאני
שבוע טוב

שלמונזה

New member
היי רינגוסטאר ../images/Emo168.gif

ברוך הבא לפורום! לגבי השאלה שלך, אנחנו מקווים שגלי תקרא בפורום כשם שהיא היתה קוראת בפורום הישן. כשהפורום יתגבש קצת ננסה להביא אותה לאירוח פה. בנתיים מקווה שתשאר פה ושיהיה לנו פורום משגשג ממש בקרוב.

למעלה