מזל טוב על פתיחת הפורום

Ultra marine

New member
מזל טוב על פתיחת הפורום ../images/Emo13.gif

איזה מגניב להיות הראשונה שכותבת תגובה! כל הכבוד לתפוז שהשכילו לפצל את הפורום. למרות שאני חושבת שבאופן עקרוני זה היה מיותר, אם היינו עד כדי כך לא רצויות אני משערת שלא היתה אפשרות אחרת.. מה שכן, על הדרך, מצטערת על התוקפנות שהפגנתי בהודעות בפורום המדובר. נפלה עלי רוח תוקפנית משהו
אולי אפשר להתחיל (שוב?) בשרשור הכרות? ואולי אפשר לעשות סקר "הלק המועדף" למרות שאני מאמינה שיהיה קשה מאוד לבחור אחד (אילו מאיתנו שיש להן אוסף מרשים לא כמוני
)

Simply Blonde

New member
היי../images/Emo3.gif

לא רציתי לפתוח הודעה חדשה אז אני אגיב אלייך. איזה יופי שיש לנו פורום חדש ומשלנו.. זה מרגיע לחלוטין.
כדאי שנתחיל לפרסם אותו לא? בפורום איפור ובפורום טיפוח מה אתן אומרות? אה וגם עוד משהו תכנסו לבלוג שלי יש לי פוסט חדש! Purple Rain

סקרמנטה

New member
../images/Emo65.gif קולולולולו! בשעה טובה ומוצלחת!

איך ידעת עוד לפני ההודעה בפורום בניית ציפורניים?! בטח יש לך קשרים בהנהלת הפורומים...
לדעתי השם הזה שנבחר ע"י הנהלת הפורומים מאוד מטעה. כי לא רק שממש לא ברור שמדובר בציפורניים טבעיות אלא אפילו להיפך, כי אנחנו לא מעצבות אותן כמו בבנייה אלא מטפחות אותן ואת העור סביבן בעזרת תכשירים. לכן, לדעתי, השם צריך להיות "לקים וטיפוח ציפורניים טבעיות".

Ultra marine

New member
?! הנהלת הפורומים הודיעה בפורום בניית ציפורני

אז אצתי רצתי לעמוד הראשי של הפורומים וחיפשתי "פורום לקים" ומה את יודעת - הוא כבר הופיע שם! אני נראית לך אחת עם קשרים?
ההודעה שלי - 14:31 ההודעה בפורום ציפורניים ובנייה - 14:24 http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1861&MessageId=138146692 מה אני אגיד לך - כנראה שאני מהמכורות חחחחחח

ענבל30

New member
יש לנו פורום!../images/Emo2.gif

נחמד, לא? אכן, רעיון מוצלח יותר מההשתלטות הלא עויינת שלנו על פורום בניית הציפורניים. את דעתי בנידון כבר כתבתי שם, אבל כנראה שלא היה רצון לקבל את השינוי (ובמידה מסויימת של צדק, אני חושבת שגם אני הייתי מרגישה ככה אם היו "משתלטים" לי על הפורום). טוב, פורום לקים
איזה יופי! <ענבל נזכרת בנוסטלגיה בימים של לפני שנה, עת הדיונים היחידים בלקים בשפת הקודש היו בבלוג של תולי, שהיה היחיד מסוגו - איך גדלנו מאז, אה?> ועדכון NOTD על הדרך - לק דואוכרום טורקיז-סגול של גולד מס' 701, צבע מהמם ומרקם מזעזע (וזמן ייבוש בלתי אפשרי ושתי ציפורניים שנדפקו עקב כך). לא התאפקתי. השילוב של טורקיז וסגול הורס אותי כל פעם מחדש... עדיין מחכה לשתי חבילות שיגיעו - אחת מניקול (זכיה בפרס התחרות "נחשו כמה לקים יש לי") ואחד ממריה המקסימה מדנמרק...

תולי01

New member
הצלחת לרגש אותי ../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

וזה לא קורה כל יום......
כן, עוד מעט אני חוגגת שנה ולפני שנה הרגשתי קצת כמו חייזר כשדיברתי על לקים ירוקים וכחולים........... אני כל כך שמחה שזה השתנה
ושעכשיו גם לנו יש בלוגים מהממים שאנחנו יכולות להתפאר בהם ושאני יכולה לקרוא גם בעברית

Marble Arch

New member
אם לא היינו מנסים לא היינו יודעים..

לפתוח מראש עוד פורום לא היתה אופציה..

מ ס ט י ק

New member
איזה כיף לנו!!!

גם אני לא חושבת שהיה צריך פורום חדש ולדעתי היה ניתן להסתדר גם בפורום השני, אבל הבנות ששם לא ממש הסכימו לקבל אותנו. אבל מכל מקרה - שמחה על הפורום ובטוחה שהוא יהפוך להיות הפורום שאני אבקר בו הרבה אם לא הכי הרבה
אני גם חושבת שצריך לפרסם אותו - אני לא חושבת שהרבה שמעו עליו... אפי - את אחראית לפרסום?

Ultra marine

New member
לגבי פרסום...

אני כבר מגיבה לעצמי כי אני רואה שכמה כתבו לגבי זה.. אני חושבת שיהיה נחמד אם המשתתפות יוסיפו לחתימה שלהן את הקישור לפורום. וכמובן לאילו מאיתנו שיש בלוגים אפשר לשים קישור לפורום תחת קישורים מועדפים.

תולי01

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo34.gif

איזה יופי, באמת שיחקו אותה בתפוז ואני שמחה שיש לנו עכשיו פינה חמה לכתוב בה
אני גם אכתוב על זה בבלוג

צונית

New member
יאא איזה כיף!! ../images/Emo9.gif

מרבלית, כל הכבוד בובה! אני מניחה שזה בעיקר בזכותך
איזה כיף שיש לנו פורום עכשיו, יאללה מסיבהההה

RUTHIE1

New member
מצטרפת לאיחולי ../images/Emo49.gif

עבר עליי יום מתיש אז אקצר...

kaur

New member
ברכות + וידוי קטן

איזה כיף לנו
ואני חייבת לומר שהתאפקתי ממש בכוח לא להגיב בהתנשאות בריאה ובכמה מלים פוגעניות בסגנון שאולטרה נקטה בו בסופו של דבר. They were asking for it!! טוב, העיקר שזה מאחורינו

b o t t e n

New member
../images/Emo49.gifמהראשי. ושאלה בבקשה../images/Emo35.gif

אם הפורום הזה עוסק בטיפוח ציפורניים טיבעיות. אז ככה. הציפורניים שלי דקות וחלשות, תוצאה של המון שנים עבודה עם כימיקלים. אני רוצה לחזק אותן ולגדל ממש קצת. עד שזה מצליח לי הן מתחילות להישבר בצ'יק. איך עושים זאת?? מה מומלץ?? אגב- אוסף גדול של קלים ציבעוניים ומוזרים נמסר אחר כבוד לאחותי. שהיא קוסמטיקאית ופדיקוריסטית ומיניקוריסטית. עכשיו יש לי אוסף קטן אבל איכותי בעיקר של גווני אדום.

Ultra marine

New member
המלצה אישית שלי המחזק של OPI - Envy

יש לו כמה גרסאות. יש את זאת: http://efratey.blogspot.com/2009/12/opi-nail-envy.html ויש לו גרסא שנקראת Nail Envy Sensitive & Peeling שאין בה פורמלדהיד שאני משתמשת. פשוט מצוין! אני שמה אותו כשכבה ראשונה ומעליו בסיס+לק (בשתי שכבות) ואז מייבש. אצלי גם הציפורניים נחלשו מעבודה אינטנסיבית עם אקונומיקה לתקופה מסוימת (בעבר היו לי ציפורניים די חזקות באופן יחסי). ממש שיקם לי את הציפורניים. לגבי איפה משיגים.. אפשר מכאן -> http://www.transdesign.com/ עלות המשלוח היא 18$ לחבילה של עד 9 לקים.

b o t t e n

New member
../images/Emo51.gifמשתמשת כרגע בסאלי הנסון הזהב שאמור

לעודד גדילת ציפורניים. שמה הן כבסיס והן כציפויי.

Ultra marine

New member
והשאלה החשובה - האם זה עוזר לך..

תמצאי כאן בפורום הרבה דעות חלוקות לגבי בסיסים / טופ קואוטים / מייבשים וכו'. לא לכל אחד זה עושה את העבודה. זה משהו סובייקטיבי.

b o t t e n

New member
אין לי מושג. אני חושבת שכן.

למרות שהייתי רוצה משהו שייתן יותר נפח ויחזק את הציפורן. מה גם שהוא לא מעודד אותה לגדול כמו שחשבתי שאמור.

למעלה