מזל טוב
ושאלה...

מזל טוב ../images/Emo140.gif ושאלה...

אני מקווה שתוכלו לעזור לי להבהיר את הרגשתי... אז ככה, הכרתי בחור חדש באינטרנט ויצאתי איתו כבר כמה פעמים. הבחור מקסים, מלא שמחת חיים וכיף לדבר איתו, מבחינה חיצונית הוא די הטעם שלי בבחורים. לבחור היו שתי מערכות יחסים שאותן הוא הכיר מלפנים והוא לא כל כך מנוסה בעניין הבליינד דייטים. אני יודעת שהוא מתלבט לגבי המשך הקשר וכך גם אני, אבל לדעתי צריך לנסות כדי לדבר ולא לשבת בבית ולהתחבט במחשבות. אתמול הוא אמר לי שהכל טוב חוץ מהקטע הפיזי, עד היום הוא ידע מיד אם הוא נמשך לבחורה או לא ואיתי זה לא ברור לו, הוא אומר שזה בא והולך והוא מבולבל. הוא חושב שאנחנו צריכים להפגש שוב. עד כאן טוב ויפה אבל... מה שהוא אמר גרם לי לתחושות חזקות של חוסר בטחון וזה ממש כמו אגרוף ל"בטן הרכה" שלי שהיא הבטחון העצמי. אני לא יודעת איך להתנהג כשנפגש, אני לא סובלת את שיחות ה"יחסינו לאן" הללו ואמרתי לו שאם נפגשים אז מבלים בכיף ולא מדברים על מה יהיה. אמרתי לו את כל מה שאני מרגישה לגבי זה אבל אני לא יודעת מה לעשות הלאה. אני מאוד רוצה לפגוש אותו אבל מרגישה שאני לא מושכת ולא סקסית בגלל שאני יודעת מה מפריע לו. סליחה על האורך, אשמח לשמוע דיעות נוספות כי אני מרגישה מועקה גדולה

../images/Emo51.gif והתחלה של תשובה...

היי שרינקי וברוכה הבאה
כמה דברים קטנים: לגבי ה"בחור החדש": הכרתם באינטרנט, כך שהמשיכה הראשונית הייתה לאוו דווקא פיזית, את אומרת שהוא לא מנוסה בכזאת סוג של הכרות, אבל עם זאת נשמע שהוא אכן מבולבל ומשתף אותך בכל הכנות (שזה כבר נאה
) ונראה שלמרות כל זה הוא גם לא ממהר לנתק את הקשר אלא ממשיך לנסות ולראות... לגבייך: נראה שהקושי שלך קשור אלייך ולאוו דווקא אליו (הוא הרי חי בסרטים משלו ומדבר מתוכם ומתוך נסיון העבר שלו). כנראה שההיסוס שלו לגבייך, פשוט נוגע בבך בנקודה רגישה שנראה לי שיש לכל אחת
, במיוחד כשמדובר במשיכה ודחייה, להרגיש לא רצויה ועוד. התחושה מאד מובנת, אבל כדאי שתתמקדי בלרפא אותה בתוכך, בלהרגיש שאת ראויה ומושכת, ללא קשר לדעתו של אדם אחר. אם יש דברים ספציפיים שאת רוצה להיעזר בהם כאן לגבי זה, את יותר ממוזמנת לשתף בעוד פרטים. למעשה, שניכם מתלבטים לגבי הקשר, מדוע את מתלבטת בעצם? נסי להתמקד בחלק שלך בקשר ולבדוק מה את באמת רוצה... הניחי לו לפעול בדרך שהוא רואה לנכון, זו הרי הדרך שלו
עונג

תודה ../images/Emo140.gif ופרטים נוספים...

אני מודעת לכך שהבעיה היא אצלי בנושא הזה. כדי להיות במצבים אינטימיים עם מישהו אני זקוקה לבטחון רב והרגשה שהוא נמשך אליי אחרת אני פשוט מסתגרת וננעלת בתוך הקליפה שלי. אני יודעת שמשיכה יכולה להתפתח ולי זה קרה לא פעם בעבר שאני לא נמשכתי למישהו בהתחלה ואח"כ כן, הבעייה היא שאני לא מצליחה להוציא את המחשבה שאני בעצם לא מושכת מהראש ולפתח איתו מגע פיזי (אם הוא בכלל ירצה בזאת לאחר מה שהוא אמר). הלוואי שהייתי מצליחה להרגיש מושכת וסקסית אבל גם את המעט שאני מצליחה להגיע אליו נכבה לאחר מה שהוא אמר.

ToryMaster

New member
אני חושבת שיש פה נקודה מפוספסת

הוא לא אמר שהוא לא נמשך אלייך, הוא אמר שהוא לא לגמרי סגור על מה הוא מרגיש (פיזית).

נכון מאוד... ../images/Emo51.gif

הוא טוען שהוא לא אמר שהוא לא נמשך אלי פיזית אלא שאני מטושטשת לו עדיין והוא מבולבל מזה. הוא לא סטוציונר ולכן מגע פיזי מביע בעיניו המון ולכן הוא חושש. אבל אני לא מצליחה להתגבר על החוסר בטחון שלי אף על פי שאני מרגישה שאני צריכה לתת זמן לסיפור הזה.

בטחון ועוצמה פנימית ../images/Emo45.gif

זו נשמעת כמו הזדמנות מדהימה עבורך לחזק את עצמך ולבטוח בעצמך. הסתכלי פנימה ומצאי את נקודות החוזק שלך. הסתכלי עליהן, העצימי את התחושה שאת ראויה לקשר, בדיוק כפי שאת, עם מי שיבחר להיות איתך. מי שלא ירצה, זו היא זכותו ובחירתו. זה לא באמת קשור אלייך... בכל מקרה, הבחור שתארת נמצא בתוך הסיפור שלו, מהסס, מתלבט. זה בסדר. הוא נשמע דווקא איש מתחשב שאכפת לו ושלא פועל סתם

ToryMaster

New member
../images/Emo45.gif

אולי הוא מסוג האנשים שלוקחים הכל לאט, בודקים לפני כל צעד. זה לאו דווקא אומר משהו עלייך או על המיניות והסקס אפיל שלך. זה אומר רק עליו, בדיוק כמו שעונג אמרה.

למעלה