מזל"ט לפתיחת הפורום

• פותח הנושא wiz
  • פורסם בתאריך

wiz

New member
מזל"ט לפתיחת הפורום ../images/Emo49.gif

באמת הגיע הזמן שגם בתפוז תהיה קהילה של אקווריומיסטים
. נתחיל בהצגה אישית: קוראים לי זיו, בן 18, מגדל כרגע ציקלידיה אמריקאית (כולל כמה "מהגרים"
), ואקווריום מים קרים. הציקלידיה היא של 150 ליטר, ומונה זוג זברות אמריקאיות, טקסס ותוכית דם (למעשה היום "בקעו" ביצים שהזוג הטיל, ואני חושב להפריד את הדגיגים מההורים ולנסות לגדל אותם), ורביעיית בוטיה ליצן. הפילטרציה בנויה מפילטר חיצוני ומפילטר תת קרקעי. הדקורציה משלבת חצץ מחלוקי נחל, כדי חרס, גזע עץ גדול וצמחי פלסטיק. תמונות (די ישנות...) של האקווריומים ניתן לראות כאן. אני אשמח לתרום מהידע ומהניסיון שלי בנושא, ואני בטוח שתיבנה כאן קהילה לתפארת
. בהצלחה לפורום
אגב, אפשר להפוך את השרשור הזה לשרשור היכרות של חברי הפורום, ושכל אחד ירשום כמה פרטים על עצמו ועל האקווריומים שהוא מגדל.

adiemus

New member
היי זיו

אני מנהל הפורום ורציתי לשאול האם האקווריום בתמונה הוא שלך?

Suikun

New member
שלום

האקווריום נראה ממש נחמד, איזה כיף לראות בוטיות גדולות ושמנמנות כל כך :) כמה זמן כבר יש לך אותן?

adiemus

New member
אקווריום יפה מאוד

איך הציקלידים לא אכלו את הצמחים?

Suikun

New member
נראה כמו צמחים

מבד/פלסטיק ובלי קשר, ישנם צמחים שציקלידים לא אוכלים, כגון אנוביות למיניהן.

wiz

New member
כמו שכתבתי

צמחיית פלסטיק
. והאקווריום הוא אקווריום מטר, 150 ליטר.

varda

New member
עלי ועל האקווריום

שמי ורדה, לא משנה הגיל, עכשיו כבר אין לי אקווריום (חיסלתי לא מזמן) אבל היה לי אחד כזה הרבה זמן: 120 ליטר, חצץ , צמחיה טבעית, סלעיה, פילטר ביולוגי חיצוני ואבן אוויר, שילובים שונים של דגי קהילה - אהבתי לעשות ניסיונות וקומבינציות. היו לי (בתקופות) צ'רי בארב, סקלרים, רמים, מולים , גופים, טטרות, ניאונים ובטח עוד כמה סוגים ששכחתי. עיקר אהבתי נתונה לפאפרים של מים חצי-מלוחים. למי שלא גידל אני יכולה לומר שאלו דגים מדהימים. מלאי אופי, אינטיליגנטים, לא צפויים, זדוניים משהו וחמודים בטירוף. מקווה יום אחד לשדרג את עצמי לפאפרים של מים מלוחים.

למעלה