מזמינה אותכם, לפורום חדש בתפוז...

מזמינה אותכם, לפורום חדש בתפוז...

בשם : תל אביב ביליתי הרבה שעות בפורום של יעל, הרגזתי אותכם, שמחתי לכתוב כאן - ואמשיך להשתתף בדיונים, מעניין אותי אך מתקדם יעל בשיפוץ, ואספר על שיפוץ הדירה שלי, אם יש משהו, שיכול לעניין אותכם. אבל אתמול עלה לאוויר הפורום, שביקשתי לנהל, כי הסביבה הבנויה שלנו בעיר, ולא רק בתל אביב, דורש שיפור. נדמה לי, שאנשים המתעניינים בסביבה הקרובה שלהם, רוצים לשנות, לשפץ, יתעניינו גם במה שקורה מעבר קירות דירתם. אשמח, אם אנשי הפורום החביבים, שמסתובבים כאן, גם יבוא לבקר בתל אביב.

אין סיכוי, שאגמל מהפורום שלך!

רק בדיוק, בימים אלה, נפלו על ראשי עבודות חדשות, חוץ מאלה שכבר קיימות. אצלי כל עבודה "רומן מתמשך"... כמו שסיפרתי, גם משפצת, גם פועלת נגד ועד הבית שלנו, שלא עושה כלום לטובת הבניין, בין הגשמים מטפלת בגינה, כי זה כיף, בלילה כותבת אי מייל לילדי מעבר לאוקיאנוס, או מדברת עם הבת שלי, על אהבתה. חבר שלי עוד מאת יברח ממני, כי חוץ מסוף שבוע, כמעת לא רואה אותי, הטלפון תפוס על האינטרנט, את הניידים סוגרת, אם עובדת, כי לא יכולה כל הזמן להפסיק את המחשבות שלי, בתכנון. אימא שלי כועסת-דועגת, שלא מתקשרת אחרי כל פיגוע, כמו פעם. קשה לה, שם, בהונגריה לקבל אינפורמציה מה: CNN , בלבד. וכמובן, יש לי עוד די הרבה דברים טכנים, שעוד לא התגברתי עלהם, בפורום.. הכתיבה לוקח זמן, כי כותבת בWORD , מעבירה לעיניים ביקורתיות, ואז רוצה לעלות, ונתקעת במשהו... אני לא מתלוננת, החיים יפים... עכשיו קצת צפופים.

למעלה