מזרונים

שובשוב2

New member
מזרונים

השאלה שלי היא כללית אך אשמח מאוד להכוונה.
אני מעוניין לרכוש מזרון זוגי איכותי וטוב. חשוב לי שיהיה תוצרת הארץ (ציונות).
אני לא מעוניין במזרון קפיצים.
מהקצת שבררתי ראיתי שיש אינספור מותגים, בהבדלי מחירים מטורפים.
מותגים נחשבים עולים יקר ומהצד השני יש מותגים פחות נוצצים אך נראה (לפחות להדיוט כמוני) שיש להם מוצרים זהים (מזרוני המלך דוד, מזרוני איילון וכו).
ראיתי שיש גם הבדלי מחירים גדולים בין חנויות בין אותו המותג והדגם עצמו...
אני מעוניין במזרון שאיננו קפיצים וראיתי שגם כאן יש גיוון אדיר (ספוג, ויסקו, לטקס ועוד) ואינני יודע מה מומלץ.
בקיצור, אשמח מאוד להכוונה ותובנות על מנת שאוכל להתמקד.
בסוף, אני רוצה כמובן את המוצר הטוב ביותר והזול ביותר, אך וודאי שיש לי נכונות להשקיע כסף אם אני יודע שאין לי חלופה במותג פחות נחשב הנותנת פחות או יותר את אותה התמורה

צביקה101

New member
אנחנו בדיוק קנינו מזרן

גם אנחנו התלבטנו ובדקנו את הנושא. משכיבה של 2 דקות על מזרן בחנות אי אפשר לקבל החלטה. כולם דומים.
יצאנו עם כמה תובנות: ראשית שווה לסמוך על האחריות ככל שהאחריות ארוכה יותר מן הסתם הזרן עמיד יותר. לאנשים מבוגרים עדיף מזרן רך. אין פרוש הדבר שהמזרן שוקע מרוב רכות. בסך הכל השכבה העליונה היא לטקס או ויסקו ברוחב נכבד אשר מקנה רכות למזרן.כל המזרנים מיוצרים היום בארץ גם קינג קוייל, סימונס ואחרים. אל תחלמו על ניסיון של 30 או 60 לילות. זה בלוף וחבל לחשוב על זה אפילו.אין כמעט הבדל בין קפיצים או ללא קפיצים. ההרגשה מאד דומה. לטקס (גומי) מעט רך יותר אבל הויסקו מקבל את צורת הגוף. עדיף לקנות בחנות של החברה (עמינח, פולירון או מנדלבוים) ולא אצל סוחרים היות ולכל אחד יש שמות אחרים ואי אפשר להשוות. כל, אבל ממש כל המזרנים בהנחה תמיד. בין 35% ל 45%. לא משנה היכן תקנו. חשוב לקחת בחשבון את ההובלה וגם את הפינוי.
מקווה שעזרתי

רוב הזמן נח

Well-known member
באיזה מדינה נמצאת חברון?

prizman

New member
ברשות הפלסטינית למיטב זכרוני.

והיא ממש לא ישראל.

רוב הזמן נח

Well-known member
הם לא מדינה

הם עדיין לא הכריזו על עצמם כמדינה.
גם כשזה יקרה, אין שום קביעה עדיין שחברון לא תשאר ישראלית או ישראלית בחלקה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

prizman

New member
וזו בכל זאת לא ישראל.

אבל אין לי כוונה להיכנס לנושאים פוליטיים.
זה ממש לא אחד מנושאי הפורום עד כמה שאני מבין.

רוב הזמן נח

Well-known member
אז מה זה?

בכלל לא בטוח שהרשות הפלשתינית תהפוך למדינה, כמו שזה נראה היום. ובטח לא בזמן הקרוב.

ועד אז המצב הוא שזה שטח של ישראל.

נערך לאחרונה ב:

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
מעמדה של חברון

הסכם חברון שנחתם ב 15/1/1997 (לפני כ 21 שנים (בזמן כהונת בנימין נתניהו כראש ממשלה) מוסר את מרבית חברון (השטח המסומן ב H1) לשליטת הרשות הפלסטינית, בשטח המסומן H2 שולט צה"ל

רוב הזמן נח

Well-known member
אז יש שם חלק שהוא שלנו

ובכלל הרשות הפלשתינית לא בטוח כמה זמן עוד תשרוד. זאת רשות מהמושחתות שיש בעולם שהאינטרס שלה זה המשך הסכסוך.
עכשיו גם ארצות הברית מתחילה לקצץ לה בתקציב.

עומר TT

New member
בלי להכנס לסוגייה הפוליטית

הבןאדם רוצה מזרן תוצרת הארץ מתוך ציונות. המפעל בחברון לא נמצא בבעלות יהודים, לא מעסיק יהודים ולא משלם מיסים למדינת ישראל או לגוף מוניציפלי מטעמה. כך שבלי קשר לשאלת הגבולות, אין שום אקט ציוני ברכישה דווקא מהמפעל הזה וזה מקביל לרכישת מזרן שמיוצר באירופה או במזרח.

Hercu

New member
הויכוח הזה לא תורם לכלום

לא הבנתי בשביל מה להיכנס לויכוח המיותר והמטופש הה אם המזרון יוצר בחברון או בישראל או לא יודע איפה, לדעתי לך על הולנדיה וזהו רמה בינלאומית והכי גבוהה שתמצא בישראל ו/או בחברון

צביקה101

New member
לא הבנתי את הקביעה שאת המזרונים מייצרים בחברון

עמינח מייצר מזרני קפיצים בחברון? קשקוש! הם מייצרים בניר צבי
פולירון מייצרים מזרני קפיצים בחברון? קשקוש גדול! הם מייצרים בקיבוץ זיקים
מנדלבוים מייצר מזרוני קפיצים בחברון? שטויות! הם מייצרים בשדרות.
לכן התשובה לגבי חברון ממש לא רלוונטית.

puptits

New member
בוקר טוב, תגגל "חירבאווי" תראה את כל החבר'ה שציינת

רוב הזמן נח

Well-known member
אגב, פעם התקשורת האשימה שהמפעל שם לא שם במזרון חומרים נוגדי בערה.

היתה תקופה קצרה שלא לשים חומרים כאלה במזרון נחשב לרע והיה תחקיר על זה.

אבל זמן קצר אחר כך התקשורת שינתה את דעתה והבינה שהחומרים האלה מזיקים ועדיף מזרן בלעדיהם.
ואז היה תחקיר חדש על הסכנות שבחומרים האלה ואיך למצא מזרן בלעדיהם.

נערך לאחרונה ב:
למעלה