" מזרח תיכון חדש "

נטע20111

New member
" מזרח תיכון חדש "

גל של אחווה , פיוס , חברות שוטף את מיודעינו מ-24/7 : ליהי עושה שופינג עם קרן קרן כבר לא צ'ילבה עם אתי חזן .... רק חסר - עתי חזר לליהיא גרינר עמיר חזר לסיוון אברהמי ( וסתם העלילו שהיא עם גב,כי לא בכלל!) ואיילת ( נו, מהעונה ההיא) חזרה לסהר ( שאמר שהוא ובולבולון...) האמינו לי , עושה לי איכס... ברגעים כאלה אני תמיד נודרת נדר - שיותר אני לא רואה ריאליטי.. ותמיד איכשהו , בשלב כלשהו אני מוצאת את עצמי מזמינה את הערוץ הפתוח.... שמעתי שאומרים ש...ב- 1.1.2012 מתחילה העונה של ...... נראה מה יהיה .

שזטערי

New member
נטע- אל תקחי הכל ללב......

נראה לי ששכחת להזכיר ששפרה עם צבר. אני הפעם לשם שינוי החלטתי מראש שאני מזמינה את הערוץ הפתוח. רק עכשיו אני מבינה שאני מכורה לתוכניות ריאלטי, מודה שאין לי שליטה בנושא. אז למה תמיד להפסיד את ההתחלות. רק שבתקופת התוכנית המדוברת אני מתחייבת לוותר על כל צפיה אחרת . ולהגביל את עצמי למספר שעות מסויים. יש חיים גם מעבר לזה......... נראה מה יהיה......

נטע20111

New member
לשזטערי

את צודקת. אבל היום יצא לי ככה לעלעל קצת בוואלה ונענע ופתאם הרגשתי מן גועל עצמי- ותהייה , למה להיכנס לזה מלכתחילה... אני יודעת הרי שבסופו של עניין רוב המשתתפים רוצים לקדם עצמם והריאליטי הוא קרש קפיצה ... אבל מצד שני , זה כל כך לא הוגן . מה עם כל החבר'ה שלומדים משחק ויש להם כישרון ויכולת גם לשחק , גם להגיש , גם לרגש ,גם להביע ... ואותם לא רואים,לא שומעים. במקום זה מציפים אותנו באנשי כלום ושום דבר- עתי ,איגי,חזן אתי ליהיא גרינר . הם מרוחים בכל מקום כמעט , .. כנראה שאני מסוגלת להכיל כוכבי ריאליטי ,בגבולות הריאליטי בלבד, אף לא צעד אחד מעבר. וככל הנראה אתחבר ,למרות הכל , לדבר הבא...

שלום172

New member
נטע

הלוואי ומזרח חדש יקום הלוואי שנדע כולנו לסלוח אני בעד כל מי שיכול להתעלות ולסלוח גם לאתי כי בסה"כ אף אחד לא באמת רשע מרושע לפחות לא בתוכניות הריאליטי שאני צפיתי שיהייה לכולנו שבוע נהדר

לואיזה7

New member
נטע, אל תהיי בטוחה שהצ'ילבות השלימו

יכול להיות שזה ניסיון פיוס בין קרן לאתי חזן שמראיינים עשו למען המצלמה. וחוץ מזה - גם בתכנית קרן רצתה מאוד את קרבתה של אתי חזן והתחננה אליה שתמשיך להיות חברה שלה...

gily9

New member
קרן לא רצתה את אתי כחברה...

אכן נראה לי שזה איזה שהוא תצלום מבויים לצורך הכתבות...הן לא חברות ולא יהיהו חברות, מעולם לא הבנתי את ההתחברות ביניהן מלכתחילה, לא נראות גם בתמונות כחברות..וקרן כמעט עזבה את הוילה בעקבות הסכסוך עם אתי, והעדיפה מאותו שלב שלא להתעמת איתה בכלל...

leeee2

New member
אני לא אתפלא...על שתיהן.. לאורך כל התוכנית

שתיהן לא הראו נאמנות לאף אחת מהבנות... אפילו לא קרן לליהי.. הכל אינטרס אצל שתיהן.. אז יש מצב שהן יחזרו להיות "בקשר"... אבל יש לי הרגשה שזה סתם מפגש מקרי ביניהן באחד מהארועים שנועדו לאלה שעדיין לא סיימו את 15 דקות התהילה שלהם והתקשורת עשתה ממנו או-אה... י

למעלה