מחלף לוס אנג'לס מזרח

../images/Emo12.gifאיזה קטע!

קיצר, כדי להעלות את התמונות של המחלף המדובר, חבר את הפלאפון לכבל USB וחבר אותו למחשב.

davidfainshtein

Member
מנהל
any time

הבנתי שאם לא אתנהג אלייך יפה יהיו לי בעיות עם הבוס פה, אז אני משתדל...

davidfainshtein

Member
מנהל
חס וחלילה! נשמה!!!

רק אני מפחד מנחת זרועו של החוואוה המנהל את הפורום הזה.
אותך אני מכיר רק מהצ'אט בשבוע שעבר כשביצענו בו השתלטות עויינת.

../images/Emo6.gif אההה נכון!

ידעתי שהניק שלך מוכר לי מאיפשהו... פשוט היית שתקן יחסית בצ'אט...

davidfainshtein

Member
מנהל
אני רק דאגתי להביא את כולם לשם

בשביל המהומה.
חחח אני אמממ... כן... שתקן. עד שמכירים אותי, לפחות. אח"כ לא בטוח.

Roobie

New member
בכתובת המצורפת

בהודעה הפותחת של השירשור יש כמה שירטוטים יותר מפורטים.. אתה מוזמן לעיין בהם. ולחשוב שבארץ המחלפים הגדולים הם בן-שמן, אשדוד, קסם וגנות-השבעה...

mucool2

New member
אין עליו!

מכיר אותו טוב, מכל הכיוונים. בהחלט מחלף מדהים. החוויה הכי "לוס אנג'לסית" במחלף הזה היא הכניסה מכביש 60, שבה עוברים תוך מספר קילומטרים מתחת 11 גשרים, לא פחות. עוד כמה מחלפונים מהאזור (ותמונות טיפה יותר עדכניות) תוכל למצוא כאן. אגב, East Los Angeles הוא שמה של העיר שהמחלף נמצא בינה לבין העיר לוס אנג'לס (או בלשון המקומיים ממוצא היספני: Eastlos).

fireman

New member
תוכל לתת קצת פרספקטיבה

בנוגע לגודל השטח עליו בנוי המחלף? אני רואה שבאיזשהו קטע הוא חולף מעל תעלה, מה התעלה הזו? האם המחלף הוא של כבישים בלבד או שמסילות רכבת מעורבות שם איפשהו למרות שבמבט חטוף לא רואים מסילות

ק ד ו ש

New member
פעם זכרתי את הנתונים בדיוק

ולא אין שם מסילות רכבת קח לינק מגניב, זה לכל החרמני מחלפים כאן... http://members.cox.net/mkpl/interchange/interchange.html

ק ד ו ש

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא שמתי לב חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

mucool2

New member
שאלות קשות...

את קנה המידה אפשר לראות דרך מפות. כרגע אין לי גישה אליהן. אבדוק ברגע שיתאפשר. התעלה שממערב למחלף היא "נהר לוס אנג'לס" (היבש בד"כ). לאורכו נמצא פרוזדור הרכבות הגדול של העיר (שמחבר את הנמל הענק של לוס אנג'לס-לונג ביץ' צפונה), כלומר יש מסילות ברזל רבות שחוצות את הכבישים ממערב למחלף עצמו (שהוא בעצם קומפלקס מחלפים ענק, בדומה למחלף השבעה-גנות אצלנו) אבל לא ממש בתוכו.

mucool2

New member
בדקתי במפה לא הכי מפורטת

נראה שאורך הצלע הארוכה במשולש הוא קצת יותר מקילומטר. הקצרה כנראה כ-500 מטר או קצת יותר.

למעלה