מחסור בויטמין די

mossane

New member
מחסור בויטמין די

שלום,

בבדיקת דם יצא לי מחסור חמור בויטמין די (כך אמרה הרופאה) - 8.98 NG/ML
קיבלתי מרשם ל-6 טיפות ביום, אך קראתי ברשת שמומלץ ליטול טיפה אחת בלבד ליום.
האם אכן מדובר במחסור חמור אשר מצדיק נטילת 6 טיפות ליום?

תודה

ויטמין השמש:)

היי מוש,

קודם כל בבדיקות מעבדה לכל אוכליסיית ישראל יש מחסור בויטמין די- אגב הבדיקות אינן מהימנות- אין באמת יכולת לאמוד את כמות הויטמין בגוף. לא לפי הבדיקות שנעשות בכל מקרה.

סביר להניח כי לרובנו יש מחסור של ויטמין זה, כתוצאה מאי חשיפה לשמש, מריחת קרמים נגד השמש וכו.. כל אלו מונעים מאיתנו לספוג את הויטמין דרך העור.

יציאה לשמש למשך 10-15 דקות כל יום זה התוספת שצריכים להכניס לחיים.

לגבי שאלתך- איזה מינון התכשיר? 6 טיפות מאיזה מינון? לא ציינת זאת.

אגב ויטמין די הוא ויטמין שנספג בסביבה שומנית ואם יש בעיה בכבד ובספיגת שומן, הויטמין לא ייספג בכל מקרה.

מצרפת לך קישור של ויטמין די-Micellized D3 זוהי הצורה הטבעית ביותר של ויטמין D מומס במים אשר עבר תהליך שנקרא מיצליזציה- שזה אומר שהוא יכול להספג גם בסביבה מיימית וגם בסביבה שומנית ואז כולם יכולים להנות ממנו:)
URL:http://stores.cashcow.co.il/2021?ProductId=17181

בנוסף מומלץ לקריאה:
http://www.ecosupp.co.il/pdf/ecosupp_Vitamin_D.pdf

אנג'וי,

mossane

New member
תודה על תשובתך המהירה

מקבלת את המלצתך לצאת לשמש, רק שאני ככ חלשה שאני לא מצליחה אפילו לעשות את זה. קיוויתי שהויטמינים יחזקו אותי... (קיבלתי בנוסף לכך גם ברזל aktiferrin-f וצנטרום בייס)

התכשר שקניתי הוא טיפות ויטמין D400 20 מ"ל . כל טיפה מכילה ויטמין D3 ממקור טבעי 400 יחב"ל. ההנחיות על הקופסא הן של טיפה אחת ליום.

תודה!

היי,

צר לי לשמוע שאת כה חלשה...אם את לא מצליחה לצאת לשמש- תנסי אולי דרך החלון או מרפסת אם קיימת אפילו לחשוף קצת את הזרועות לשמש.. כל חשיפה רווח.

אשמח לעזור לך בכל בעיה אם תרצי לשתף אותי באופן אישי תוכלי לפנות אליי במייל.

אקטיפרין שקבלת אלו כדורים המקבלים ללא מרשם והם אינם טיבעיים.. הם עלולים לגרום לך לעצירות... תנסי תכשיר הנקרא ברזל עדין של כל חברה המייצרת ויטמינים, או אפילו פריפול הנמכר בבתי המרקחת (יעלה זול יותר עם מרשם אבל לא צריך מרשם עבורו)- אלו לא יגרמו לך לעצירות.

צנטרום בייס- הוא מולטי ויטמין לנשים\גברים צעירים- ומכיל את כל הויטמינים והמינרלים להם זקוקים.

הרופאה המליצה לך לקחת 6 טיפםות, משום שהיא רוצה להערכים יעלו מהר ולכן המלצתה ל6 טיפות ביום.- אם תקחי 2-3 זה גם סבבה לגמרי:)

בהצלחה,

mossane

New member
תודה

תודה רבה על תשובותייך, על דאגתך המורגשת מדברייך ועל הצעתך לעזרה :)

חתולי8

New member
והנה תשובתי,

לכולנו יש חוסר בויטמין די3 והדבר יכול לגרום בעיות בכל מיני תחומים. לאחרונה התגלו בעיות נוספות מעבר לשמירה על השלד במקרה של מחסור בויטמין די.
אם את לוקחת את הD400 ואם הגובה והמשקל שלך תקינים. ההמלצה היא 3 כדורים ביום או פעם בשבוע 21 כדורים בבת אחת.
אני לא אשת מקצוע ומספרת לך מתוך הידע שלי כמי שמשתמשת בויטמין הזה בעצמי ולכם אין לי כל אחריות בנושא.

חתולי8

New member
אותו דבר,

כל טיפה וכל כדור מכילים 400 יחידות בינלאומיות כך שהספירה זהה.
תרגישי טוב

למעלה