מחפשים מקום לארוחת ראש השנה

מחפשים מקום לארוחת ראש השנה../images/Emo76.gif

המשפחה שלי המורחבת החליטו שהשנה בא להם ללכת למקום שבו אפשר לאכול את ארוחת החג. הבעייה שאין לי רעיונות למקומות כאלו האם מישהו מכיר ויכול למליץ לי?......... תודה מראש

לא הבנתי ..

אתם מחפשים מלון לשהות בו במשך כל ימי החג או מסעדה פתוחה בראש השנה כדי לאכול שם את הארוחה ? אגב, אין סיכוי שתמצאי מסעדה כשרה (מאחר וזה פורום של אוכל כשר מן הסתם נכנסת לשאול פה כי את רוצה אוכל כשר) שפתוחה בערב החג ...

מחפשים מקום פתוח בערב ראש השנה לארוחת החג

אז מה אם זה פורום של אוכל כשר? לא כל החילונים אוכלים אוכל לא כשר! כמוני למשל! אם זה שאני נוסעת בשבת וחג אבל אוכלת כשר לא מספיק בשביל להיות חברה בפורום הזה אז אין בעייה לא לבוא לפה יותר.

רגע .. רגע . .תעצרי את הסוסים ..

מה קרה ??? אני אמרתי שהפורום מיועד לאנשים דתיים בלבד ? ממש לא
זו גם הסיבה שהשם של הפורום זה אוכל כשר ולא "אנשים דתיים שאוכלים אוכל כשר" הפורום מיועד לכלל האוכלוסיה באשר היא שרוצים לשאול שאלות ולשתף בנושאי אוכל כשר .. כל מה שאמרתי הוא שלא נראה לי שתמצאי מסעדה כשרה שמגישה אוכל כשר שפתוחה בערב החג .. בלי קשר לזה שאת דתיה או חילונית. אפשרות אחרת שעכשיו אני חושב עליה זה להזמין מקומות בבית מלון לארוחה בלבד, מבלי להתאחסן בה בכל מקרה שיהיה לך חג שמח !

תודה רבה

חשבתי על הרעיון שלך-אבל מבדיקה המחירים בשמיים. כניראה שאין כמו האוכל הביתי המשך יום נעים ובהצלחה בהפורום אני אשמח לבוא מדי פעם שרית

למוןדבש

New member
צודק בהחלט פלפל! ואפשר גם -

להזמין אוכל ביתי לחג מקיטרינג כשר, המבחר גדול והמחירים לא נוראיים בכלל... וזה כמובן כשר

יפית מן

New member
היי אני חדשה,הצצתי ונפגעתי../images/Emo47.gif

שלום לכם הצצתי ונפגעתי יופי של פורם אנחנו אוכלים רק הכשרים של הרב לנדאו,ושל הב"דץ אני מקוה שהמצרכים שתתנו יהיו מסוג ההכשרים האלה אפשר גם חוג חת"מ סופר מקוה לכבל רעיונות ואשתדל גם לתת,לכל אחד יש את המתכון המעולה שלה שיהיה בהצלחה שנה טובה ומתוקה בטוב בנראה ובנגלה

יפית מן

New member
ללמון דבש יש כאן ניגוד אינטרסים

את כותבת שאצלכם בלי מרק עוף השבת היא לא שבת ומה שאני יודעת שמרוקאים לעולם לא אוכלים בליל שבת עוף עם מרק והצעירים מכנים זאת:עוף מכובס.אני אמנם גם כן ממוצא אשכנזי אבל רוב שכנותי הם מרוקאים,ולכן למדתי את כל המאכלים שלהם:מתבוחה אני עושה כך מקלפת את העגבניות שולקת במים רות חים,מסמנת איקס ומתקלף נהדר ואחר כך ישנם שמוציאים את מגרעינים של העגבניות מחממים שמן אפשר גם גמבה כשהשמן רוטח מכניסים את העגבניות(ואם רוצים גמבה)שמים שום ומבשלים לאט לאט לקראת הסוף מתבלים פפריקה מרוקאית ,פלפל שחור מלח אני שמה מעט סוכר ויוצא טעם של עוד......

למוןדבש

New member
למה ניגוד אינטרסים?../images/Emo2.gif

אני אשכנזיה משני הצדדים, אבל אמא שלי נולדה וגדלה במטולה כך שאת הבישול הם למדו מהלבנונים. ובבית אמה (סבתי שאין כמוה במטבח וחבל שהיא חולת אלצהיימר ולא זוכרת
) האוכל היה אשכנזי בסגנון לבנוני, משהוא ייחודי! ומשם המרק עוף עם המטבוחה! איפה הניגוד פה??

יפית מן

New member
מחילה לא התכוונתי אליך!

השכנים שלי שגרים ממולי אם תגידי להם מרק עם עוף לשבת הם לסתכלו..הם אומרים שזה לא אוכל לשבת לליל שבת הם אוכלים עוף ברוטב ולרוטב הם מכניסים אפונה וגזר,וליד זה אורז.הבת שלי נשואה לתוניסאי ואצלה לא אוכלים מעולם בליל שבת מרק בעוף וזה נקרא אצלם עוף מחובס אני אישית אוהבת רק עוף במרק זה לפי תרופות של סבתא אנטיביוטיקה וזה מתעכל מצוין,כך חלילה לא התכוונתי אליך ושוב אני מבקשת אם פגעתי במשהו סליחה..כתבי מתקונים מסבתך ותלמדי אותנו תמיד שמחה ללמד ולשנות...שנה טובה ומתוקה לכולם ותפוח בדבש כל השנה

מרותי

New member
מבקשת המלצה "לקייטרינג כשר, מבחר גדול

ומחירים לא נוראיים". איפה מוצאים? האם מישהו יכול להמליץ על כתובות? תודה.

יפית מן

New member
בכפר חב"ד יש קיטרינג מעולה../images/Emo74.gif../images/Emo75.gif

בכפר חב"ד יש קטרינג בשם ריבקין יש להם אוכל מעולה גם טעים וגם נקי והשגחה טובה יש להם אוכל מכל טוב ארץ מצרים,מה אין להם?והמחיר סביר ביותר,באים אליהם מכל הסביבה יש שם תור אבל שוא מומלץ מכל הלב עם תרצי עוד פרטים אפשר אלי במסר בשמחה המליץ..

למעלה