מחפשת המלצה למובילים

shian

New member
מחפשת המלצה למובילים

חברה אמינה שנותנת גם שירותי אריזה

shian

New member
ואם כבר אז אשמח גם להמלצה על מעצב/ת פנים

מישהו שעובד על פי שעות .

לא סיפרת שאתם כבר בשלב קבלנים?

מציעה בחום לעבוד עם ארכיטקט/ית לפני שמורידים את מכת הפטיש הראשונה בבית.... יכולה להמליץ לך על ארכיטקט, צריכה לברר. יודעת שהיו מרוצים ממנו.

shian

New member
מכת הפטיש כבר ירדה...

אבל אנחנו לא שוברים קירות ולא עושים שינויים מבניים. האדריכלים ההגונים שדיברנו איתם אמרו לנו שאנחנו לא ממש צריכים אותם ואחרים ניסו פחות או יותר לגרור אותנו להכפיל את תקציב השיפוצים שלנו. אנחנו מחפשים מעצב פנים יותר לקטע של עיצוב פנים ופחות אדריכלות. הארכיטקט שדיברת עליו נותן גם ייעוץ בקטן? את יודעת מה, אשמח לקבל את המספר ולבדוק את זה איתו. תודה

HayaBee

New member
יש לי רשימה ארוכה עם המלצות , מדוברי האנגלית,

אם תרצי אשלח לך ברצון במייל , ההמלצות חמות מאוד או להיפך, תוכלי להתרשם בעצמך, יש גם טלפונים - הכל מתוך נסיונם של אנשים. יש לי גם מעצבת נפלאה אבל בחופשה לתקופה הקרובה- ובכל מקרה עמוסה. שמה בתיה בלום וגרה ברחוב פרישמן ברעננה, באם אני משערת שאת ממהרת, אבל אם מישהו שמעונין ולא ממהר זו המלצה חמה מאוד והעבודה שלה מאוד מבוקשת.

HayaBee

New member
מעצבת שלא תגזול אותך

050-4701957 שמה אינה , נסי לקבל הצעת מחיר על פי שעות כפי שרצית אני מאמינה שהיא גמישה.

מיסטי 63

New member
לאחר אין ספור המלצות

החברה היחידה היא , "הקיבוצניקים" לא זולים בכלל אבל מתקתקים הכל בזמן, בהגינות, ביושר - אני אפילו נהניתי לעבור דירה אומנם לא לרעננה.

למעלה