מחפשת מקומות "בילוי" בחיפה/קריות

foggy night

New member
מחפשת מקומות "בילוי" בחיפה/קריות

אני בעיצומה של תקופת מבחנים ולפעמים אני מרגישה שחסר לי רק עוד קצת כדי שאני אתחיל להלך על הקירות... כמו שאתם יודעים (או לא) אני חובבת שופינג, ובעיקר מהסוג שמחזיר אותי הביתה עם שלל שקיות ובעלות מינימאלית. בתקופה האחרונה גיליתי שתי חנויות קוסמטיקה (איפור, טיפוח, שיער וכו') שמאוד אהבתי במחירים זולים (כבר כתבתי עליהן) ויצא לי לבקר שם לא מעט ולמצוא שם לא מעט דברים אטרקטיביים במחירי רצפה - אני גם חובבת איפור ועניינים שכאלו. אשמח לדעת אם אתם מכירים חנויות מעניינות באגף הצפוני (חיפה, קריות). מעניינות - זה יכול להיות חנויות פיצ'יפקעס, דברים לבית, קוסמטיקה, אומנות (יצירה), ספרים, צמחים, בע"ח וכו' - כל דבר העולה על דעתכם שיעזור לי לצאת קצת מהבית, לשטוף את העיניים (ואולי לחזור עם מציאות) ולחזור בשלום לקלסרים הכבדים שמחכים לי... תודה ויום טוב

קחי רכבת ובואי לתל אביב../images/Emo131.gif

שיטוט של חצי יום יטעין לך את המצברים ואז תרדי מהקירות...
הרעיון שלי הוא לקחת פסק זמן לצאת למספר שעות מהסביבה ומהשגרה המוכרת והקבועה , מה דעתך סתם לטייל בכייף , באויר הפתוח, בלי רעש קניונים וצלצול קופות ..... הטבע אצלכם הרי ממש קרוב לבית,...כמו למשל: חוף הים , לשוטט בוואדי ניסנאס במרכז קאסטרא, טיילת הכרמל להתפנק עם ארוחת בוקר המשקיפה מבתי הקפה אל המפרץ ...... כדאי לך לנסות ..... כך או כך הצלחה במבחנים
קחי בקלות

foggy night

New member
אם היה לי יום שלם פנוי

הייתי מגיעה לת"א, אבל אין לי בינתיים. לא אוהבת ים ולא את הוואדי. יש לא רחוק מהבית שלי יער שלא ביקרתי בו מעולם. אולי הגיע הזמן. תודה על הרעיון.

פוגי , מצאתי לך ../images/Emo13.gif

יש מכירת חיסול של חנות דיסקים וספריית ה- DVD של הצפון.רח' דפנה 12 קרית ביאליק - אם תהיי בסביבה את מוזמנת לדווח לנו

foggy night

New member
מה?! הג'אנק סוגרים?! ../images/Emo2.gif

אני אולי אגיע לשם מחר אחרי המבחן...

מ ה פ כ ן

New member
הג'אנק איכזבו אותי...../images/Emo31.gif

מחירים יקרים, ומה שזול, באמת ג'אנק...

foggy night

New member
האמת היא שמזמן לא קניתי שם

אני קונה רק דיסקים ישראליים וטאואר רקורדס הורידו מחירים... יותר נוח לי להכנס לקריון, וגם המבצע של 10+1 הוא אטרקטיבי לי למדי....

foggy night

New member
../images/Emo207.gif חודש "10" בניו פארם

יש המון מוצרים ב- 10 ש"ח. חלק שווה וחלק לא. שווה במיוחד ואני קניתי: מכחולי איפור. המיכחולים שהם מוכרים הם משיער טבעי (לעיניים) וסינטטי (לשפתיים) באיכות מצויינת. קניתי גם ליפגלוס שקוף של אנדראה. עוד לא המציאו כזה עמיד, ועם קצב שהם הולכים אצלי אני לא רואה סיבה להשקיע בפירמה יקרה - אני פותחת, מריחה, ואם הריח הוא בין נעים לנסבל אני לוקחת. יש להם גם מסקרות של אנדראה במחיר הזה והן טובות (גם מניסיון), לקים, עפרונות עיניים ותוחמי שפתיים ועוד. לא רק על איפור. יש גם מוצרי טיפוח. רוב החנות היא מוצר שני ב- 10 ש"ח. שווה ביקור.

איך עבר המבחן?../images/Emo187.gif

בוקר טוב ..... התאוששת? יופי של קניות עשית בסופר-פארם הצרה שנכנסים למציאה אחת ותמיד יוצאים משם עם דברים נוספים אחרים שלא במבצע על אנדראה לא שמעי ולק אני צריכה...אז אקפוץ בסוף השבוע לבדוק המשך יום נעים

למעלה