מחפשת מתכון לכדורי שוקולד

מחפשת מתכון לכדורי שוקולד

אבל ללא חלב ומוצריו. הילד שלי אלרגי לכל מה שקשור בזה. מי יואיל בטובו לעזור לי לפנק אותו בכדורי שוקולד איכותיים שהוא כל כך משתוקק להם?

nutmeg

New member
יש לי מתכון לבראוניס קסם

שלוקח 25 דקות כולל אפייה להכין... ככה בלי מיקסר בלי שטויות: 1 מרגרינה (עם מלח!) 5 כפות גדושות קקרו 1 כף גדושה קפה נמם 2 כוסות סוכר 4 ביצים 1 כוס קמח (לא טופח!) 2 כפיות תמצית וניל להמיס את המרגרינה הקקאו הוניל והנס קפה כדקה במיקרו עד שרך לגמרי. להוסיף את 2 כוסות הסוכר ולערבב לעיסה אחידה. להוסיף את הביצים ולהבליען אחת אחת לבסוף - 1 כוס קמח ולערבב עד שמובלע כולו. לשמן תבנית, למרוח את הבלילה (זה לא צריך להיות גבוה) לאפות בחום בינוני (170 מעלות) עד כ- 20 דקות. הבראוניס צריכים לצאת מהתנור מעט לחים. לא לייבש כמו עוגה. קיסם שננעץ פנימה לא אמור לצאת יבש!! יש כאלה שאוהבים להוסיף אגוזים - לשיקולכם. לדעתי זה גורע. יאללה - בתאבון!

תותי-בת

New member
רק רציתי לאמר... שזה יצא ממש ממש טעים (אפילו אבא אמר) - ולי עדיין חסרים האגוזים (לא היו ../images/Emo9.gif)

תודה, תודה יצא נפלא

ואפילו חוסל כמעט עד תומו. טיפ קטן, הוספתי מלמעלה 2 שוקולד מריר מומס יחד עם חצי כוס חלב סויה ו30 ג´ מרגרינה בטעם חמאה. יצא נפלא. הילד מרוצה עד הגג וכך כל באי ביתי. באמת תודה.

למעלה