מחפשת תזונאי/רופא מרשים במיוחדו

m0sh3

New member
אתה סתם מתווכח,

כי הסברתי בדיוק למה הכוונה ואפילו הדגמתי אבל אתה אוהב להתווכח כדי להשמע חכם. אני ארשה לעצמי לוותר על המשגל הפסאודו-אינטלקטואלי הזה.

tommythecat

New member
לקח לך זמן, אבל הגעת למסקנה הנכונה

ועצה לעתיד, פשוט אל תקרא את ההודעות שלו ותחסוך לעצמך הרבה זמן יקר. זה מה שאני עושה. יוסי

Y a n i B

New member
ואתה פשוט מדבר דברים חסרי טעם

התעסקת במפ"א כי רצית לעשות את זה. אם לא היית רוצה - לא היית מתעסק בזה.

Y a n i B

New member
בכלל, מה הכוונה ב:

"משפט (מדעי)... שאיננו אובייקטיבי ב-100%?" איך משפט מדעי יכול להיות סובייקטיבי? אני מתפלא גם על יוסי, שלמד הרבה לוגיקה ושעדיין מפספס עניינים כ"כ פשוטים, מה ששוב מוכיח ששני הכשלים הלוגים שהוא מכיר לא פיתחו את יכולות החשיבה שלו. אתם מחזירים את המדע שלנו לימי הביניים. יום טוב.

m0sh3

New member
אתה אידיוט מסיבה מאוד פשוטה

אתה משלים בסוגריים את הדברים שנראה לך שאני אומר. אם היית מוציא את הראש שלך מתוך הanal canal ומנסה להבין במקום לשכתב את דבריי, אולי היית רואה את מקור הטעות שלך לבד. נעזוב את זה שגם את הציטוט "משפט.. שאינו אובייקטיבי ב100%" לא אמרתי, אלא אמרתי שיש טקסטים לא אובייקטיבים ולא אמרתי שהם מדעיים אלא שהם נכתבים בנושאים מדעיים על ידי אנשים בעלי אידיאולוגיה.

m0sh3

New member
סליחה - לא אמרתי כלום, אלא לא כתבתי

למקרה שתחליט לפצוח בדיון חדש על האם כתבתי או אמרתי.

Y a n i B

New member
אתה מוזמן לריב עם עידו על השטויות של "כתב"

או "אמר" וכו'. טקסט מדעי לא יכול להיות "לא אובייקטיבי", ולכן דבריך נמצאים חסרי טעם.

Y a n i B

New member
חוץ מזה:

אדם בעל אידיאולוגיה יכול להתעסק בטקסטים מדעיים. קח את עצמך לדוגמא: אתה בעל אידיאולוגיות של מדענים מימי הביניים, ולומד רפואה.

RebelRex

New member
אני לא חושב שאתה צודק

מדע ואמונה הם תחומים הקשורים אחד לשני ברמה זו או אחרת..

Y a n i B

New member
אני לא חושב שאתה צודק

מדע ואמונה הם תחומים שאינם קשורים אחד לשני ברמה זו או אחרת..

אלי ו.

New member
יוסי התייחס שם שם

אני לא יודע אם יאיר השתכנע או לא אבל זו אינה שטות. המחקרים שיוסי הביא מראים לכאורה שאין קשר בין אינסולין לקליטת הקריאטין אבל למיטב ידיעתי, רוב ההמלצות המקובלות עדיין קוראות להעלאת רמת האינסולין לפני צריכת קריאטין ומי שממליץ ע"כ יש לו על מה לסמוך.

Rossi46 ®

New member
../images/Emo6.gif אתה מעורר רחמים,

במקום ללכלך ללא ביסוס על אחד התזונאים היותר מוערכים ומועדכנים בתחום תזונת הספורט ולנסות לשווא למשוך את תשומת ליבו של מורך ורבך, יוסי, הייתי ממליץ לך לבקר בקומונה שבה יקבלו את דבריך בהבנה, בגרות ובתשומת הלב הנדרשת. דיברתי איתם וסיפרתי להם קצת עליך, הם מה זה מבסוטים מחכים לבואך. הקומונה של יאני.

למעלה