מחפש בחורה בגילאים בין 35 ל 45 להצטרפות לנסיעה לאילת מחר יום חמישי לסופ"ש חמשוש כולל מלון מעולה חצי פנסיון. אשמח לתגובות

מורדי67

New member
מחפש בחורה בגילאים 35 עד 45 להצטרפות לחמשוש מחר יום חמישי לנסיעה לאילת כולל מלון מעולה חצי פנסיון.

אישון34

Well-known member
מחפש בחורה בגילאים 35 עד 45 להצטרפות לחמשוש מחר יום חמישי לנסיעה לאילת כולל מלון מעולה חצי פנסיון.
פעם יצא לי להכיר גברת אחת שסיפרה לי שראתה חבר פיסבוק שלה, כזה לא ממש מוכר, שמטייל לו בקראוון באירופה. לבד.

ביקשה להצטרף.

הצטרפה.

טענה שלצד זה שהחוויה הטיולית הייתה ניפלאה יצא לה לגלות אדם שהיא לא ממש הסתדרה איתו אנושית. אדם קשה מאוד. שמאז הטיול היא לא דיברה איתו מילה.

אם אני לא טועה היא גם שילמה חצי מההוצאות וכול זה.

לא פשוט להגיע לארץ זרה, לעבור מסלול ארוך מאוד לצורך הפגישה - ותהתקל באדם ממורמר שלא סם מטייל לבדו.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________

עכשיו אתה מפרסם כזאת מודעה, וזה ניראה ניפלא. כיאלו.

אבל... אני סבור שאתה חייב לספר על עצמך משהו מעבר לחצי פנסיון.

למה בכלל הזמנת מלון לזוג שאתה לא זוגי? האם לא ראוי לפרט?
________________________________________________________________________________________________________________________________________________

חשוב לזכור, יכול להיות שתבוא בחורה חסודה וחמודה בת 35 שחולמת על אדם שרירי וחסון והיא תגלה שיש לך תחביב של לאכול ולהפליץ.... או יותר גרוע שאתה כל היום מעשן ושותה אלכוהול. או סתם הבאת איתך מחשב מלא פורנו ואתה ורצה שהיא תביט איתך.

בנסיבות אלה, אתה חייב לספר על עצמך.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

תתחיל בזה שתגלה את הגיל.
מצב משפחתי.
למה הזמנת מלון זוגי?
הסבר שהכול ממומן, הכול.
מהם סידורי הנסיעה?

תחביבים. ברגיל לדוגמה מתאמן ושרירי.
תחביבים של פעילו או רביצה?

אירועים באילת: לדוגמה אוהב מאוד ים ומבטיח טיולים וסאפארי צלילה, גלישה בסאפ, ריקודים לאור ירח, טיול רגלי לקניון האדום, טיול לאורך כביש 10, תצפיות ועוד כאלה וכאלה.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

צריך להבנתי לבצע סוג של התאמה.

כי גם באם תבוא גברת בת 45, שכל רצונה הוא ארוחת הבוקר במלון, האם זה מספק ואתך?

אישוניאיש.
בכלל, נשמע המרמור מזה שאתה לא מציע לי.

in bal1

Well-known member
פעם יצא לי להכיר גברת אחת שסיפרה לי שראתה חבר פיסבוק שלה, כזה לא ממש מוכר, שמטייל לו בקראוון באירופה. לבד.

ביקשה להצטרף.

הצטרפה.

טענה שלצד זה שהחוויה הטיולית הייתה ניפלאה יצא לה לגלות אדם שהיא לא ממש הסתדרה איתו אנושית. אדם קשה מאוד. שמאז הטיול היא לא דיברה איתו מילה.

אם אני לא טועה היא גם שילמה חצי מההוצאות וכול זה.

לא פשוט להגיע לארץ זרה, לעבור מסלול ארוך מאוד לצורך הפגישה - ותהתקל באדם ממורמר שלא סם מטייל לבדו.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________

עכשיו אתה מפרסם כזאת מודעה, וזה ניראה ניפלא. כיאלו.

אבל... אני סבור שאתה חייב לספר על עצמך משהו מעבר לחצי פנסיון.

למה בכלל הזמנת מלון לזוג שאתה לא זוגי? האם לא ראוי לפרט?
________________________________________________________________________________________________________________________________________________

חשוב לזכור, יכול להיות שתבוא בחורה חסודה וחמודה בת 35 שחולמת על אדם שרירי וחסון והיא תגלה שיש לך תחביב של לאכול ולהפליץ.... או יותר גרוע שאתה כל היום מעשן ושותה אלכוהול. או סתם הבאת איתך מחשב מלא פורנו ואתה ורצה שהיא תביט איתך.

בנסיבות אלה, אתה חייב לספר על עצמך.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

תתחיל בזה שתגלה את הגיל.
מצב משפחתי.
למה הזמנת מלון זוגי?
הסבר שהכול ממומן, הכול.
מהם סידורי הנסיעה?

תחביבים. ברגיל לדוגמה מתאמן ושרירי.
תחביבים של פעילו או רביצה?

אירועים באילת: לדוגמה אוהב מאוד ים ומבטיח טיולים וסאפארי צלילה, גלישה בסאפ, ריקודים לאור ירח, טיול רגלי לקניון האדום, טיול לאורך כביש 10, תצפיות ועוד כאלה וכאלה.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

צריך להבנתי לבצע סוג של התאמה.

כי גם באם תבוא גברת בת 45, שכל רצונה הוא ארוחת הבוקר במלון, האם זה מספק ואתך?

אישוניאיש.
בכלל, נשמע המרמור מזה שאתה לא מציע לי.
אישוני. הוא לא הבטיח שום דבר .הוא הבטיח נסיעה ומלון.ובוא לא נהיה תמימים. הוא בחר לפרסם את ההודעה הזו בפורום שלנו. בגידות ואהבה אסורה.
אם מישהי תפנה אליו היא צריכה להבין בדיוק מה רוצה .וכולנו מבינים מה הוא רוצה.( מי שלא הבין אתן לא הסבר פרטי) מעבר לזה אם יילך בניהם מעבר רווח גדול של שניהם.

אישון34

Well-known member
אישוני. הוא לא הבטיח שום דבר .הוא הבטיח נסיעה ומלון.ובוא לא נהיה תמימים. הוא בחר לפרסם את ההודעה הזו בפורום שלנו. בגידות ואהבה אסורה.
אם מישהי תפנה אליו היא צריכה להבין בדיוק מה רוצה .וכולנו מבינים מה הוא רוצה.( מי שלא הבין אתן לא הסבר פרטי) מעבר לזה אם יילך בניהם מעבר רווח גדול של שניהם.
אבל... אדם לא מוכר ולא ידוע, בלי גיל ורצונות רוצה לנסוע עם גברת לאילת.

ברור לכולם שהוא מצפה למין.

אבל האם אין אמות מידה כאלה ואחרות?

האם אין סוג של מינימום נדרש לצורך מין?

אישוניאיש.
בדיוק מתחת למינימום.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
פעם הצעתי סופ״ש למי שמעוניינת בעפולה, משום מה אף אחת לא זרמה
כי כולן גרות בתל אביב😁😁חוצמיזה, לא בטוחה שכאן המקום להציע.
אולי אציע קרית גת, נשמע מיקום יותר אטרקטיבי
שאני אבין,אתה בפורום של נשואים שמציע סופ"ש בעפולה ומתפלא שאף אחת לא התייחסה??
ואתה באמת חושב שזה ראלי כך להכיר?
תפרסם בפורום אחר שמתאים.

זה מה שאתה מציע להן? לאילת?
נראה לך שמפונה מהדרום שממילא תקועה במלון באילת עם פנסיון מלא תרצה לבוא איתך למלון באילת לחצי פנסיון?
זאת ירידה בתנאים...
תציע משהו בחו"ל...
אפשר להציע רחובות חצי פנסיון בשכונת מרמורק

כי כולן גרות בתל אביב😁😁חוצמיזה, לא בטוחה שכאן המקום להציע.

שאני אבין,אתה בפורום של נשואים שמציע סופ"ש בעפולה ומתפלא שאף אחת לא התייחסה??
ואתה באמת חושב שזה ראלי כך להכיר?
תפרסם בפורום אחר שמתאים.
איזה פורום יכול להתאים?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
איזה פורום יכול להתאים?
בהנחה שאתה נשוי ,רק לרווקה/גרושה זה יכול להתאים,כאן נשים/גברים נשואים,לא חשבת על זה?
אישה נשואה לא תצא לסופשבוע, ומה יש בעפולה?????אני מהצפון,,חומר למחשבה.
בוקר טוב,ושבת שלום.

בהנחה שאתה נשוי ,רק לרווקה/גרושה זה יכול להתאים,כאן נשים/גברים נשואים,לא חשבת על זה?
אישה נשואה לא תצא לסופשבוע, ומה יש בעפולה?????אני מהצפון,,חומר למחשבה.
בוקר טוב,ושבת שלום.
כנראה שהחוש הומור שלי לא מובן, אבל בדיחה שצריך להסביר היא כבר לא מצחיקה

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

Ellis Murphy

Well-known member
זה מה שאתה מציע להן? לאילת?
נראה לך שמפונה מהדרום שממילא תקועה במלון באילת עם פנסיון מלא תרצה לבוא איתך למלון באילת לחצי פנסיון?
זאת ירידה בתנאים...
תציע משהו בחו"ל...

למעלה