מחפש חומר הדרכה- עבודה עם ילדים חוליי סרטן

hadasheyal

New member
מחפש חומר הדרכה- עבודה עם ילדים חוליי סרטן

שלום, שמי איל, ואני הולך להדריך במחנה קיץ כמדריך תיאטרון. המחנה מיועד לילדים ונוער חולה סרטן ולאחיהם-אחיותיהם. אני מחפש מאגרי מידע/ חומרי הדרכה או כל דבר אחר, שיכול לעזור לי או לתת לי רעיונות נוספים. יש לי ניסיון רב בהדרכה וגם ניסיון כחבר בקבוצת תיאטרון בתיכון, ובהדרכות שלי תמיד הכנסתי פעילויות של משחק ודרמה, אך זאת תהייה הפעם הראשונה, שאדריך לגמרי רק בתחום התיאטרון. לכן אני פונה לכל מי, שיכול לתת לי קישורים / מידע / כל דבר אחר שאת/ה חושבים, שיוכל לעזור לי לבנות תוכנית עבודה כמה, שיותר מוצלחת בשביל הילדים המקסימים (בגילאי 6-15 , 3 קבוצות גיל). תודה מראש, איל חדש

מלמלה

New member
בדיוק כמו לילדים בריאים

רק לקחת בחשבון שחלק מהם מעט עייפים, חלשים, לא יכולים להיות הרבה זמן בשמש. לפעמים חלקם בכיסא גלגלים. דבר נוסף רובם סוגרים לגילם . אתה צריך להיום מוכן לתת מענה אם עולים דברים מעולם הסרטן כמו - פחד של הסביבה להדבק, נידוי חברתי, הפחד מהמוות, ילדים במחלקה שהמחלה חזרה, הבריאו, או חלילה נפטרו . אם זו הפעילות שאני חושבת תפגוש שם את הבת שלי. זו תהיה הילדה הכי בולטת בשטח..............

hadasheyal

New member
אין ספק שכמו ילדים בריאים ../images/Emo13.gif

שלום 'מלמלה', קודם כל רציתי להגיד, שנורא התרגשתי מהתגובה שלך. אני בעברי גם נער חולה סרטן (הבראתי לפני עשר שנים) אז אני יודע טוב מאוד ומכיר מבפנים את כל ההרגשות והמחשבות. אני מאוד אשמח אם יצא לי לפגוש וגם להדריך את הבת שלך, היא נשמעת מקסימה. המנה עליו מדובר הוא מחנה SUN-RISE, אז אם אנחנו מדברים על אותו דבר, אשמח לקבל לכך אישור ממך. יום טוב, ורק בריאות, איל

hadasheyal

New member
זה לא באמת משנה העיקר שתהנה...

אבל בשביל הידע הכללי, מחנה SUN RISE הוא מחנה מאוד מיוחד. מכיוון שלא רק הילדים החולים מגיעים אליו אלא גם כל אחד/ת מגיע עם אח או אחות בריאים, במטרה לעבוד על הקשר בין האחים/יות. אני חושב שזה רעיון מדהים... ושוב רק בריאות, איל

למעלה