מחפש סרט מתח\אימה בסגנון החוש השישי

הייגיא

New member
מחפש סרט מתח\אימה בסגנון החוש השישי

שלום לכולם!!! אני די חדש פה ואני אשמח לשמוע המלצות לסרט בסגנון החוש השישי שעוסק בתחום הרוחות או המתים וכד´... שמעתי שהסרט האחרים מתאים להגדרה אבל לא ראיתי אותו...

Amiram_e

New member
The Others

הסרט ""ה"אחרים" אכן סרט בעל אווירה מאוד מיוחדת, אך מי שראה את החוש השישי לדעתי האישית יתאכזב ממנו. בכל זאת הוא מומלץ היות והרעיון מעניין ומשחקה של ניקול קידמן די טוב. אם אתה רוצה סרט מעולה בנושא בן השטן, קוראים לו OMEN - בעברית "אות משמיים" הסרט די ישן, (לדעתי 20 שנה) ועדיין מאוד משכנע. משחק בו גרגורי פק. לסרט יש סידרת המשך של עוד שלושה סרטים שהם נחמדים ולא יותר. שווה בהחלט לא תצטער.

רומן ט

New member
זה קצת בעיה -

אם אומרים לך שסרט כלשהו הוא כמו "החוש השישי", זה לא יהרוס לך את הסוף של הסרט? ולרשימת סרטי רוחות בעלי "אטמוספרה מטרידה", ולאו דווקא בסגנון החוש השישי: Stir Of Echoes The Others The Devil´s Backbone Session 9 What Lies Beneath - הסרט החלש ברשימה, אבל עדיין סביר והסאונד מצוין. -רומן

gofish

New member
Stir Of Echoes

סרט מעולה,מותח ומצויין. מומלץ בחום. עוד סרט דומה לחוש השישי הוא Unbreakable (גם בכיכובו של ברוס וויליס). למרות שלטעמי הוא חלש יותר מהחוש השישי.

רומן ט

New member
נתתי רשימה של סרטי רוחות

רפאים. לכן Unbreakable לא הופיע, ולא Ninth Gate, וגם לא Donnie Darko (המעולה! ראו את הביקורת שלי אי שם בתחתית הדף). אני מסכים שכל אלה סרטים ראויים, ונותנים "תחושה" דומה לזו שבחוש השישי. -רומן

שח_מט

New member
יש את הסרט שבא אחרי החוש השישי

מאותו במאי - unbreakable "בלתי שביר" פחות טוב אבל עדיין מעניין וראוי + אחלה שחקנים

bsomm

New member
מי שאוהב את סרטי הבמאי

ששמו, אגב, הוא Manoj Nelliyattu Shyamalan, יאהב כנראה את סרטו הבא עלינו לטובה בקיץ הזה - Signs.

למעלה