מחפש פסנתר חשמלי

arch1

New member
מחפש פסנתר חשמלי

שלום אני בכלל סטודנט לאדריכלות במקצועי.בעבר למדתי 10 שנים קלאסי.מעוניין לחדש ימי כקדם.מחפש פסנתר חשמלי עדיף משומש(פטישים) במחיר לכל כיס באזור ה-2000 שח פלוס/מינוס אשמח אם מישהו יוכל ליעץ לי מה קיים מה עדיף ובאיזה מחיר ואם מישהו מוחר אשמח לשמוע.

galgal15

New member
תגובה

שלום לך, דבר ראשון כדי שתדע שברוב המקרים פסנתרים חשמלים יקרים יותר מפסנתרים רגילים ופסנתר חשמלי חדש יכול לעלות בסביבות ה 10000 ש"ח. הפסנתרים החשמלים השולטים בשוק היום הם של יאמהה ואם תלך על פסנתר חשמלי הייתי ממליץ לך על יאממה. בכל אופן מענין אותי לדעת למה אתה רוצה דווקא פסנתר חשמלי? גם יקר יותר וגם צליל פחות יפה, לפי דעתי. בסביבות ה 3000 שקל תוכל לקנות פסנתר רגיל באיכות סבירה.

ענבל מ

New member
אפשר לרכוש גם יד שניה.

לפעמים, אם הם במצב טוב, הם נשמעים מעולה אחרי כיוון אחד, ולא צריך להתעסק איתם יותר מדי. בהצלחה, בכל אופן. וגם אני מעדיפה פסנתר רגיל, גל

BlackMist

New member
האמת היא..

שממה שאני התרשמתי, פסנתרים הם יקרים בהרבה... יש גם כאלה ב 50,000, וב 100,000, אבל נגיד שהפשוטים יותר (ועדיין טובים) עולים משהו כמו עשרת אלפים..

galgal15

New member
נכון

פסנתר טוב עולה בסביבות העשרת אלפים שקל. בדרך כלל המכיר עולה יותר כשמדובר בפסנתרי כנף למרות שגם פסנתרים ניצבים יכולים לעלות כמה עשרות אלפי שקלים ואולי אפילו מאות... אבל ב 3000 - 4000 שקל אפשר לקנות פסנתר... לא הכי טוב שבעולם, כנראה יפני, אבל בהחלט אפשר..

galgal15

New member
ועוד משהו...

אני לא מתכוון שהפסנתרים היפנים לא טובים, רק שרוב האנשים פחות אוהבים אותם בגלל הצליל שלהם.

arch1

New member
תודה לכולכם

תודה לכולכם על העצות זה אחלה פורום.לגבי פסנתר רגיל אני מסכים איתכם ויש לי כזה.פשוט צריך פסנתר חשמלי טוב שיהיה הכי קרוב לרגיל כדי לחבר למחשב. אם מישהו ישמע על חשמלי זול יד שניה אשמח לשמוע

בביס למוסיקה ברעות עולם המוסיקה

יש 1 קצת דפוק שנדמה לי שהם רצו להפטר ממנו. נסה את מזלך.

[אורן]

New member
שמעתי על מין פטנט כזה

אני לא יודע פרטים... רק שמעתי פעם. אז העניין הוא שמחברים לך לפסנתר מין מכשיר כזה, ועל כל פטיש מחברים מין שבב קטנטן וכך אפשר להעביר את צלילי הפסנתר למחשב. בכל מקרה אני לא יודע על זה שום פרטים, ואני לא בטוח שזה נכון בכלל אז אם למישהו יש יותר מושג אז הוא מוזמן לחלוק
.

למעלה