מחקר: קפה חם בדייט הראשון עדיף על גלידה

perach22

New member
מחקר: קפה חם בדייט הראשון עדיף על גלידה

מדענים טוענים כי חום פיסי מעורר גם רגשות חמים, מה דעתכם? חושבים שאם הוא ייקח קפה יש סיכוי שאמצא חן בעיניו יותר מאשר אם יזמין קולה או בירה??

darkblue1

New member
תלוי איזה

מאפה ..ליד הקפה.. אם האקלר ,למשל, שכב לילה.. או הקפה דלוח כזה.. עם חלב חמוץ קצת..
אז אפשר לחפש את
רק בשמים

darkblue1

New member
אפשר גם פושר..

אבל שתהיה עוגה טעימה.. עוגיה טעימה פריכית אורז טעימה.. אפילו עגבניה.. אבל.. טעימה..!!!

darkblue1

New member
אני כמו עמדתנו

מול מדינות ערב.. את יודעת..שיחות ישירות ללא תנאים מוקדמים [ ובינתיים מקים עוד כמה התנחלויות ]

עד היום,ה"עמדתנו" הזו...

לא הביאה לנו שום דבר חם... לא עם מצרים... לא עם ירדן... ובעיקר לא עם רון ארד. (והקמה לצורך הריסה...עוד גישה שלא ממש הוכיחה עצמונה) מסתבר שאנחנו לא ממש לומדים לקח מה"עמדתנו" הזו.

darkblue1

New member
תנאים מוקדמים..??

או ההוא עם ציפוי הקרמל וקרם הקפה..השזוף קמעא. שנגיסתו אינה נשמעת בגלל רעש תותחי המים מתחת לפאלה דה שאיו.. פששש..יצאתי נוסטלגי וגם לירי משהו..

../images/Emo124.gifחייםםםם,תדליק ת'אורות בבקשה...

אם תותחי מים פועלים...אז גם האורות
אתה עם קרם הקפה... אני עם אקלר או-שוקולה. עם פרץ הנוסטלגיה...'סתכל רגע מעבר לסיין... גם המגדל שם...מואר

מנור9

New member
הרושם הראשון קובע

ומה שקורה בבוקר הראשון אחרי ליל הכלולות זה מה יהיה כל החיים למשל אם הבאת לפולניה קפה למיטה הלך עליך...

my sunshine

New member
אם הוא

ישתה קפה, את תמצאי חן בעיניו? כאילו בגלל שיראה אותך מבעד לאדים? ואני, בכלל שותה תה

למעלה