מחשבות העובר

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אשה המפילה, היא רוצחת, ניא מפסיקה חיים של מישהו
גוואלד.
עם השקפת עולם כמו שלך, צריך להכניס לפחות כ 50% מכלל הנשים לבית סוהר באשמת רצח.

ד"א, מה דינה של צעירה בת 15, חרדית, שנכנסה להריון, אינה מעוניינת שייודע דבר הריונה, מתחברת לקבוצה חרדית שעוסקת בסחר בתינוקות, מוטסת לחו"ל, יולדת בחו"ל ולא זוכה אפילו לראות את היילוד.

מה דינם של הסוחרים ביילוד ?

אז נכון, היא לא הפילה. אבל היא שימשה כנשאית לעובר שנסחר כמו בשוק בשר. זה יותר טוב ?

מסחר בתינוקות

דיברגנט חדש

Well-known member
גוואלד.
עם השקפת עולם כמו שלך, צריך להכניס לפחות כ 50% מכלל הנשים לבית סוהר באשמת רצח.

ד"א, מה דינה של צעירה בת 15, חרדית, שנכנסה להריון, אינה מעוניינת שייודע דבר הריונה, מתחברת לקבוצה חרדית שעוסקת בסחר בתינוקות, מוטסת לחו"ל, יולדת בחו"ל ולא זוכה אפילו לראות את היילוד.

מה דינם של הסוחרים ביילוד ?

אז נכון, היא לא הפילה. אבל היא שימשה כנשאית לעובר שנסחר כמו בשוק בשר. זה יותר טוב ?

מסחר בתינוקות
כן, לפחות, יהיה לו איכות חיים טובה במשפחה שתאמץ אותו.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אם ממש תתעקש, נמצא לך ח"כ מהמפלגות החרדיות שיחוקק לך חוק, שטובת העובר הוא לפני האם.
חוץ מזה, אם אני לא טועה, יש חוקים ותקנות שחלים לגבי עובר, שצריך לעבור וועדה לפני שמקבלים רשות להפסיק היריון.
התעקשתי.
עכשו אבקש שתמצא.

Harrington

Well-known member
מנהל
כיצד ניתן בכלל להשוות בין הדברים? בדרך האחת התינוק חי, איש לא פוגע בו (וחייו כנראה אפילו משתפרים ביחס למה שהיה קורה אילו היה גדל אצל אימו הביולוגית). לעומת זאת בשיטה השניה מחסלים את החיים, גודעים אותם. לא דומה בשום צורה או דרך.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
כיצד ניתן בכלל להשוות בין הדברים? בדרך האחת התינוק חי, איש לא פוגע בו (וחייו כנראה אפילו משתפרים ביחס למה שהיה קורה אילו היה גדל אצל אימו הביולוגית). לעומת זאת בשיטה השניה מחסלים את החיים, גודעים אותם. לא דומה בשום צורה או דרך.
כלומר גם אתה חושב שמגיע לאותם סוחרי תינוקות פרס.....
ומה יקרה אם אותה אם או אפילו האם והאב, בשלב מסויים, נניח אחרי שנה, יתפקחו ויחליטו שהם רוצים לגדל את הילד/ה ?

Harrington

Well-known member
מנהל
כלומר גם אתה חושב שמגיע לאותם סוחרי תינוקות פרס.....
לא משהו שאני כתבתי כמובן וכרגיל (אני אפילו לא יודע למי אתה מתייחס באומרך ״סוחרי תינוקות״).
לגבי שאלתך בהמשך, ראשית זה כמובן לא קשור כהוא זה לנושא השרשור/דיון.
שנית זו אותה שאלה שניתן לשאול בכל מקרה בו תינוק נמסר לאימוץ.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
לא משהו שאני כתבתי כמובן וכרגיל (אני אפילו לא יודע למי אתה מתייחס באומרך ״סוחרי תינוקות״).
לגבי שאלתך בהמשך, ראשית זה כמובן לא קשור כהוא זה לנושא השרשור/דיון.
שנית זו אותה שאלה שניתן לשאול בכל מקרה בו תינוק נמסר לאימוץ.
אתה ממשיך במשחק שלך וחושב שזה עובד על מישהו.
בפוסט המקורי שלי הבאתי קישור למסחר בתינוקות
מסחר בתינוקות
אבל אתה כהרגלך בקודש מתיחס רק למה שנוח לך.
על מה שלא כ"כ נוח לך, אתה פשוט מדלג כאילו לא נכתב.
ואז אתה "מרביץ" כמה מנטרות לעוסות עד דק כמו "לא קשור", "הוצא מהקשרו"......
לידיעתך, תינוק שנמסר לאימוץ בהליך חוקי עובר תהליך שאחראי עליו משרד העבודה והרווחה.
ולא בגנבה ובחשאי כפי שמתואר בקישור.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה ממשיך במשחק שלך וחושב שזה עובד על מישהו.
בפוסט המקורי שלי הבאתי קישור למסחר בתינוקות
מסחר בתינוקות
אבל אתה כהרגלך בקודש מתיחס רק למה שנוח לך.
על מה שלא כ"כ נוח לך, אתה פשוט מדלג כאילו לא נכתב.
ואז אתה "מרביץ" כמה מנטרות לעוסות עד דק כמו "לא קשור", "הוצא מהקשרו"......
לידיעתך, תינוק שנמסר לאימוץ בהליך חוקי עובר תהליך שאחראי עליו משרד העבודה והרווחה.
ולא בגנבה ובחשאי כפי שמתואר בקישור.
אכן נכון מה שאת כותבת. אני, כמו כל גולשת וגולש אחרים בפורום ו/או קומונה של תפוז וברחבי האינטרנט בכלל, מתייחס למה שמתחשק לי להתייחס ולא למה שלא בא לי להתייחס (בדרך כלל מחוסר עניין או אכפתיות, אבל לאו דווקא). אמנם בהיותי בחור מנומס אני נוטה לשנות ממנהגי זה כאשר מבקשים ממני להתייחס למשהו ספציפית, אם זה רלוונטי לדיון, אך ראשית אני לא עושה זאת תמיד ושנית, לא נתבקשתי הפעם.

לגבי התעקשותך להיכנס לאותו נושא על אף שאין לו שום קשר לדיון או לשרשור, אסתפק בלציין שלפחות על-פי הפרסומים ההליכים היו חוקיים למהדרין, על-פי חוקי המדינה בה נעשו. אין לי מושג מה נאמר בקישור שצירפת מאחר ולא נכנסתי אליו, אך כך נמסר בזמנו (וזאת גם הסיבה שנמסרה מדוע לא הוגשו כתבי אישום, לפחות נכון לשעתו). יתכן שאיכנס לקישור אם תחליט לפתוח שרשור שיעסוק בנושא, אך כאן בשרשור זה, מבחינתי הנושא הסתיים. קצת לשחק הצידה זה נחמד, אבל גולשים שמתעקשים לחטוף שרשורים כדי לדבר על מה שהם מעדיפים במקום על מה שפותח השרשור ביקש לדבר, לא יזכו לשיתוף פעולה מצידי. עמך הסליחה (והתנצלותי אם לא אקרא תגובה נוספת שלך בתת-השרשור הזה או אגיב עליה).

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אכן נכון מה שאת כותבת. אני, כמו כל גולשת וגולש אחרים בפורום ו/או קומונה של תפוז וברחבי האינטרנט בכלל, מתייחס למה שמתחשק לי להתייחס ולא למה שלא בא לי להתייחס (בדרך כלל מחוסר עניין או אכפתיות, אבל לאו דווקא). אמנם בהיותי בחור מנומס אני נוטה לשנות ממנהגי זה כאשר מבקשים ממני להתייחס למשהו ספציפית, אם זה רלוונטי לדיון, אך ראשית אני לא עושה זאת תמיד ושנית, לא נתבקשתי הפעם.

לגבי התעקשותך להיכנס לאותו נושא על אף שאין לו שום קשר לדיון או לשרשור, אסתפק בלציין שלפחות על-פי הפרסומים ההליכים היו חוקיים למהדרין, על-פי חוקי המדינה בה נעשו. אין לי מושג מה נאמר בקישור שצירפת מאחר ולא נכנסתי אליו, אך כך נמסר בזמנו (וזאת גם הסיבה שנמסרה מדוע לא הוגשו כתבי אישום, לפחות נכון לשעתו). יתכן שאיכנס לקישור אם תחליט לפתוח שרשור שיעסוק בנושא, אך כאן בשרשור זה, מבחינתי הנושא הסתיים. קצת לשחק הצידה זה נחמד, אבל גולשים שמתעקשים לחטוף שרשורים כדי לדבר על מה שהם מעדיפים במקום על מה שפותח השרשור ביקש לדבר, לא יזכו לשיתוף פעולה מצידי. עמך הסליחה (והתנצלותי אם לא אקרא תגובה נוספת שלך בתת-השרשור הזה או אגיב עליה).
חחחחחחחחחחחח אחלה בדיחה. אתה סטנדפיסט בתחילת הדרך ?

למעלה