מידע על הסרט שיעצבנו את רובנו-

מידע על הסרט שיעצבנו את רובנו-

מסתברררררר שחברת ההפקות חברה להתמקד ״בפן הרומנטי ולא בפן המיני״ של הספרים... WTF?! בדיוק!!! הם שיחררו צילומים ראשונים ורק מבקרים ראו אותם (לא הכניסו סלולארים וכאלה אז לא יהיו הדלפות ליוטיוב:/) והם אמרו שהעניין הוא יותר רומנטי מאשר מיני, מה שמסיט את הסרט מהכיוון המיני שעשה את הבאזזז לספר.... במילה אחת- סתומים!!!!!!:/

נועם7

New member
לדעתי יש אלמנט מסחרי בהחלטה הזאת.

פן מיני (בוטה) - יגביל את גילאי קהל הצופים.
ההפקה תמיד תרצה להרוויח ולכן תנסה לייצר סרט שיתאים לקהל צופים רחב ככל שניתן.

מה שמעלה לי נקודה למחשבה - יש הגבלת גיל בספרים?
כמה שידוע לי - לא. נכון?

Lundi Bleu

New member
אבל הספר הוא מיני.

ולגבי הגבלת נגיל - סתם צביעות לדעתי. לא נראה שאני אחטא לאמת אם אני אגיד שגם נערות קראו את הספר.

bali

New member
מנהל
נדמה לי שכתוב על הכריכה האחורית של הספר

שהוא מיועד לגילאי 18 ומעלה ובעל תוכן מיני מפורש. או שזה על הספרים של סילביה דיי.
אבל זה לא שלא יאפשרו לקטינים לרכוש את הספר, שלא כמו בבתי קולנוע שאולי יבקשו תעודת זהות או משהו לפני שימכרו כרטיסים, וגם זה מוטל בספק אלא אם יבואו ילדים בגיל בי"ס יסודי ויבקשו כרטיס.

Lundi Bleu

New member
אותי עצבן מלכתכילה משהו אחר.

אחד הסופרים האהובים עלי (וגיי מפורסם) - ברט איסטון אליס - היה במו"מ לביים את הסרט. בסוף לקחו מישהו אחר בלי להודיע לו אפילו, למרות שההפקה כביכול הגיבה לו בצורה חיובית. ציפיתי לראות את הסרט רק בשביל זה, ועכשיו אני פחות מצפה.

TheSnowQueen

New member
קיצר רצחו את הסרט.

אין.. הלך המומנטום
הלך כל הייחוד של הסדרה
השחקנית ממש לא אהובה על העם

בסוף זה יהיה סתם קומדיה רומנטית רדודה.
הם צריכים להוציא ספר: "איך לקחת שובר קופות היסטרי ולחרבן אותו".

Lundi Bleu

New member
את תראי אותו בטלויזיה או בקולנוע

מצד אחד, אין לי ציפיות גבוהות מדי בשביל להגיע לקולנוע, מצד שני, אולי את בתור מנהלת פורום תרצי לראות אותו לפני
...

TheSnowQueen

New member
אני אראה ברור..

ובטח אתאכזב מזה כסרט של הספר
ואולי אהנה כסרט בפני עצמו.
אני אוהבת סרטים זה לא משימה בלתי אפשרית לגרום לי להינות מסרט, פשוט זה לא יהיה הוואו, וההצלחה שזה יכל להיות. זה יהיה סתם עוד סרט..

ורדונה2

New member

קראנו את הספר בפאקינג 2011, את קולטת?! עברו כמעט פאקינג שלוש שנים??? רציני זה קרה???
אין מצב!!
זה מרגיש לי כאילו זה היה לא מזמן... הזוי!

איבדו לחלוטין את המומנטום. וטפ, הייתי בת 19 כשקראתי את זה לראשונה

אני בשוק מכמה שהזמן טס...

ורדונה2

New member
חחחחחח יעני לא מספיק הרסתם בליהוקים

החלטתם ללכת עד הסוף, הרגשתם שזה לא מספיק זוועתי ואיבד את כל הציפייה וכל הפוטנציאל הראשוני שהיה לסרט... כל הכבוד, באמת.
אולי שיחברו לגברת הר ביבים? לשניהם יש כישרון לקחת משהו עם פוטנציאל טוב ולהחריב אותו טוטאלית.

למעלה