מידע

mammy42

New member
מידע

אשמח לקבל מידע לגבי אופן הפעולה של משרדי יחסי ציבור, איך העבודה מתבצעת מול/ עם הלקוח וכמה אמור לעלות - בגדול!!! אודה לקבלת המידע בהקדם, שכן אני שוקלת פנייה למשרד שכזה.

oshpigel

New member
תלוי בכל משרד ומשרד

העבודה מול משרד יחסי ציבור היא שונה ממשרד למשרד. אני באופן אישי נפגש עם הלקוח בהתאם להסכם ביננו. בונה אסטרטגיה או אסטרטגיה בסיסית בהתאם לצרכים ולרצונות של הלקוח אני משתדל ליזום, להציע ולבדוק מה יכול לעניין את הלקוח ואת העיתונאים . מחירים בהתאם לכמות העבודה אני באופן אישי ובלי פרסומת מציע תשלום קבוע (ריטיינר ) נמוך וייתר התשלום בהתאם לתוצאות - פורסם - שילמת, לא פורסם - לא שילמת . באיזה תחום ומה את צריכה ?

mammy42

New member
תודה

ברור שזאת שאלת מליון הדולר - אבל אני בתור בעלת עסק קטן מתעניינת בנושא כבר כמה ימים (העסק קיים כשנה) איך אפשר לפנות אלייך לקבלת הצעת מחיר?

ron ad

New member
טוב, זו שאלת מליון הדולר!

שלום, הכל תלוי במי המשרד ומה סוכם עימו - הרי הכל עניין של משא ומתן. במשרד בו אני עובד, אנו עובדים על ריטיינר (אם אתם לא מכירים המושג, ניתן למצוא אותו במילון המונחים, בכל מקרה הכוונה לץשלום חודשי קבוע), כאשר מדובר על יחסי ציבור למשך תקופה, או לחלופין בתשלום לפי פרויקט כגון יחצנות לאירוע. אופן הפעולה הראשוני שוב, תלוי ממשרד למשרד, לרוב נפגשים עם הלקוח מבררים מה בכלל הוא רוצה, מה התקציב ואז מציעים לו את השירותים הרלוונטיים. רון

לטובת כל אלה ששואלים על מחירים

אני מצרפת כאן קישור לכתבה נהדרת שהייתה לא מזמן ב-ynet, ועשתה לדעתי קצת סדר בנושא, למי שלא בא מהתחום.

למעלה