מיזם בתחום הבנקאות וכלכלת הבית

יוסי 84

New member
מיזם בתחום הבנקאות וכלכלת הבית

שלום שמי יוסי הנני מנהל חשבונות בהשכלתי והמיזם שלי הוא מיזם בתחום הבנקאות וניהול כלכלת הבית המטרות 1 : עזרה בנושא עמלות הבנקים ובתחום הריביות ואופן חישובם על אוברדראפט. 2 : עזרה בנושא של הקטנת ההוצאות על הבית והוצאות אחרות. 3 : עזרה בנושא של הפנית כסף להשקעה. 4: עידוד החשיבה למעבר מתרבות המינוס לתרבות הפלוס(חשבון עו"ש). ניסיון בתחום 1 :הניסיון שאני מביא עמי הוא בעיקר ניסיון אישי שאותו רכשתי כך. א: העיסוק שלי כ 5 שנים בתחום ההשקעה (בורסה) שגרם לי להבין את התנהגותם של אנשים כלפי השקעות ואת תגובתם לאמרות של אישים חשובים ולמדתי לתת לכסף לעבוד בשבילי. ב: בתחום השכלתי עסקתי ב 2 האחרונות בניהול חשבונות מה שמקנה לי את הידע בניהול הכנסות והוצאות וכיצד להבחין בין הוצאה להשקעה ויצירת רווחים. הסיבות שהביאו אותי להניע את המיזם א: התחום של כלכלה וניהול חשבונות ותחום החשבונאות הפיננסית הם תחומים שתמיד ענינו אותי בגלל שהם עוסקים (בפסיכולוגיה ומספרים). ב: הרצון שלי להראות שניתן ללמד אנשים על שתי דרכי חשיבה. 1: החשיבה הכלכלית : (הוצאות/הכנסות) מבלי לרדת ברמת החיים (קיימת תזה אצלנו שעל מנת לשמור על איזון ולא להיכנס למינוסים צריך לקצץ בהוצאות ומשמעות הדבר לקנות פחות ואז" לרדת ברמת החיים" 2 : החשיבה הפיננסית: החשיבה שלמעשה באה ללמד איך לנסות וליצור רווחים על ידי קנית נכסים (הניסיון שלי זה הבורסה) נזילים וקבועים ואיך למצוא גם באפיקים סולידים את ההשקעה הטובה ביותר. סיסמה שלי: שעם אפשר לקצץ בהוצאות (ולא לחסוך) כ 200 – 300 ₪ לחודש למשפחה מבלי לרדת ברמת החיים אז תכפילו את זה לשנה ואז פתאום יש רווח מכלום של 3600 ₪ . זכרו המטרה בתחילה היא לעבור לקרב על איזון התקציב (חשיבה כלכלית) ולאחר מכן להתמקד בהשקעה (חשיבה פיננסית). לכן מי שמעונין לקבל טיפ מסוים אשמח לתת ולקבל משוב יוכל למצוא אותי ב אמייל: [email protected]

למעלה