מייבי בייבי צריכה עזרה

../images/Emo122.gif נראה לי שהם פשוט דואגים

אבל אני רוצה
אם אני לא אצליח לשכנע אותם בחצי שנה הקרובה אני אחכה עד לגיל 18 ואז אהנה גם ממכונית וגם מאופנוע...
+
יותר מדיי זמן
אני אצטרך להתעזר בסבלנות רבה מדיי בשבילי אז אני צריכה לעבוד עליהם טוב טוב
ואם לא ... אז אני אחכה כמה שנים... לא ביג דיל נכון

Ninja

New member
מכיוון שאת מזל עקרב הייתי חיב להגיב

ההורים שלך חוששים ובצדק

yinnon8

New member
אותי המשפחה (אבא) חייבו לעשות

רשיון. בגיל 16 ושבוע היה לי רישיון. לא להפסיק לנדנד. ולהגיד להם משפטים כמו: "אתם יודעים שבסוף אני אעשה מה שאני רוצה" או משהו כמו לעשות איתם עסקים. משהו עם הציונים בביה"ס או דברים אחרים. זה עובד!!!!!!!!!! (מנסיון של חברים) בהצלחה. ינון

בנדיטון

New member
../images/Emo45.gif

לי בכל אופן אין בעיה של רשיון - ההפך, אבא דוחף אותי לזה. אבל כרגע אני אפס בלימודים ואבא לא רוצה לחתום לי עד שאני לא מביא לו 80 בכ-ל המקצועות!

super rider

New member
קודם כל אל תדברי על עצמך בגוף שלישי

אח"כ, תאמיני לי שהבעיות ייפתרו מעצמן.

Great Blue

New member
אנא מיסרי לי את כתובתו ותמונתו של

אביך בעבודתו ואבוא לבקר איתו עם הקטנוע שלי- כך יוכל לראות כי אופנועים הם לא מסוכנים כלל וכלל.

שמעתי ש...

שתי עצות, לבחירתך: א.את נערה בת 14.5? זכותך המלאה לעצור את הנשימה עד שירשו לך! ב. להמתין עד גיל 18 ,ואז להוציא רשיון בברכת אבי! (גזוענט) השלווה

Shuchman

New member
אני בעד טיפול בהלם

תבואי ותגידי שאת רוצה לעשות קורס של קפיצות בייס (גשרים, בניינים, את יודעת). למה? כי החבר שלך עושה. למה? כי הוא חולה איידס, והוא רוצה לבלות את המעט שנשאר לו לחיות, ובכלל הוא ממזרח ירושלים, והוא נורא חמוד, נותן לך להסתובב ליד בסיס צה"ל ולצלם. אחרי זה קפיצה מהירה לחדר ונעילת הדלת, ואחרי שאבא שלך יאיים לשבור את הדלת אם לא תפתחי, תגידי: סתאאם, נתפשר על רשיון לקטנוע...

למעלה