מייל שכתבתי לעורך ראשי באתר YNET

dory30

Well-known member
למר דרור עמיר, עורך ראשי באתר YNET, שלום רב!

אני קורא באופן יומי כ 5-6 פעמים את אתרכם, על מנת להתעדכן ולדעת "איפה אני חי". עבודות התחקיר שלכם טובות, ממצות ומקצועיות. עם זאת, נראה לי שמשהו התפספס. בחודשים האחרונים, מאז החלו המגעים להרכבת ממשלת אחדות- מתרחשת באתר שלכם התקפה בלתי פוסקת על ראש ממשלתנו הנבחר, נפתלי בנט. אציין כי לא הצבעתי לו ואינני ממעריציו, אבל השפה הבוטה ממש מפריעה לי ומרתיחה את דמי. אתן דוגמאות לביטויים בהם משתמשים מתנגדיו: פני שפן, כלב, בוגד, אנטישמי מסריח וכדומה. כינויים מחליאים אלה צמודים לידיעות חדשותיות, לעיתים אף ספורטיביות ותרבותיות ולתדהמתי משתרבבות גם למדור הטכנולוגיה ובעבר גם למדור יחסים. האמירות הנלוזות האלה אינן מסוננות ע"י מערכת הטוקבקים שלכם- וחבל שכך. בניגוד לשנת 1995, בה נרצח יצחק רבין ז"ל, קל מאוד לאתר ולנטר את המפיצים ע"י מציאת כתובת ה-AP של השרת ממנו נשלח המסר (בין אם מדובר במחשב, סלולרי או טאבלט), וכמובן להסגירם לידי כוחות משטרת ישראל. אותו כנ"ל, הרעל המופץ בקביעות כנגד ראשי מערכת הבריאות: מנכ"ל המשרד ד"ר נחמן אש, הד"ר שרון אלרעי-פרייס וד"ר גליה רהב, בין היתר. למנכ"ל איחלו בין היתר אונס לכל בנותיו, אם ידחוף את מדינת ישראל לסגר (לפני הסגר השלישי) ולגליה רהב קרו ד"ר מנגלה. למרות שאני בעד ביקורת בונה ולא תמיד מסכים עם מדיניות הממשלה ובכירי מערכת הבריאות , מדובר בדברי בלע שאין להם מקום בשום כלי תקשורת במדינת ישראל. תדעו שאם חלילה מטורף יעשה מעשה, הדם על ידיכם כי אפשרתם במה לרעיונות מזעזעים שכאלה.
כמו כן, אני חושד כי רבים מהטוקבקים אצלכם (ובאתרים נוספים שגם אליהם אפנה) קנויים- וכלל לא אתפלא שהקונים הם ראש הממשלה היוצא בנימין נתניהו, בנו יאיר וחבר מרעיו. אדם שבנה קריירה על הסתה, לא יבחל לעשות זאת בהיותו ראש אופוזיציה ועוד כאחד שבקרוב, יועמד למשפט על פשעיו נגד עם ישראל, כולל האנשים שבחרו בו. כמובן שייתכן ואני טועה ומדובר בגורמים אחרים, אבל יש חשד סביר לכך. בשני המקרים, המפיצים שאין להם שמות קבועים, משבחים את רה"מ לשעבר ומעלים אותו על נס. על כן, אבקש שתעשו מעשה, במקום להוסיף שמן למדורה ולהמתין שיקרה משהו. אל תגידו שלא ידעתם, כי הזהרתי כאזרח מודאג.

בתודה ובברכה לשיח הוגן, שפוי ומתון (שאני זוכר שהיה קיים באתרכם בעבר), דורי

למעלה