מילון עברי-אנגלי-עברי בו-WORD

geostant

New member
מילון עברי-אנגלי-עברי בו-WORD

היי, אני משתמש הרבה מאוד במילון המובנה של וורד, אבל זה דיי מעצבן כל הזמן לפתוח את הוורד רק בשביל זה. יש אפשרות לפתוח רק את אפליקציית המילון ? או יש איזה תוכנת מילון מומלצת ? תודה Geostant

arye9

New member
כן אבל...

הרעיון הוא למצוא גירסה קודמת של בבילון, עוד לפני שהתחילו להיות חכמולוגים. אפשר למצוא גרסאות כאלה בדיסקטי התקנה של שרתי אינטרנט (ישנים) כמו זהב וכו´. הבילון הישן לא מבקש להתעדכן ברשת ואצלי הוא עובד בכף ולדעתי זה גם חוקי(התקנתי אותו מחדש לאחר שהם התחילו לבלבל לי את המוח). בקשר למיכל שנכתב עליה בהודעה נוספת שקיבלת, יש לי את הגירסא המקוצרת והיא טובה אבל אני משתמש בה בדרך כלל לתרגום מעברית לאנגלית כי לדעתי הבבילון בהרבה יותר נוח. יש גם מילון עברי אנגלי און ליין http://www.morfix.co.il/ בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה אריה

שרית^

New member
משום מה לא עובד לי המורפיקס

האם הוא עובד אצלכם? ורק אצלי הבעיה?

arye9

New member
טוב ניסיתי

בדף של הקישור שכתבתי אפשר לתרגם מעברית לאנגלית בדף שמגיעים לאחר התרגום (להלן דף 2) יש אפשרות לתרגום מאנגלית לעברית ניסיתי שתי מילים פשוטות וזה עבד. דרך אגב כששאלת על מורפיקס לא הבנתי על מה את מדברת, רק אחרי שראיתי את הודעתי הבנתי, זה רק מראה כמה פעמים נכנסתי לאתר (עכשיו פעם שלשית, הפעם השניה היתה כשנתתי את הקישור, והראשונה אני לא זוכר) אבל לדעתי הרעיון של שימוש בוורד הוא מצוין, אפשר להשאיר אותו כל הזמן כאיקון ובמקרה הצורך להשתמש בו ערב טוב אריה

lizansak

New member
מיכל

המילון של וורד הוא גירסא מוחלשת וחלקית של "מיכל" לא יקר וטוב לרכוש בכל חנות או בפרודקט מחשבים (בחיפה)

אני משתמש ב..../images/Emo43.gif

אני משתמש במילון במקוון של זולו. רצ"ב הלינק ! מומלץ ! הרבה בריאות
אמנון מרגלית

למעלה