מילים לשירים "סיפור עצוב"

מילים לשירים "סיפור עצוב"

היי לכם, אני מחפש כבר הרבה זמן ברשת את המילים לשיר "סיפור עצוב" ללא הצלחה. למישהו יש לינק ישיר לזה? או שיש לו ולכתוב לי פה? אני מניח שזה לא פוגע בזכויות יוצרים כי בעיקרון זה הפורום של הזמר וזה ידוע של מי זה, אז זה יהיה אפשרי שתפרסמו לי פה את המילים? אני ממש צריך אותם... תודה רבה רבה יוני

יש בדיסק../images/Emo3.gif כדאי לקנות!

לא יקר.. יש בדיסק סנטר
אני קצת מתעצלת לכתוב עכשיו כי אני הולכת לישון.. אם מישהו לא יכתוב עד מחר אני ארשום לך

shahar1989

New member
אני ממש רוצה לעזור לך

אבל אני מגיעה הביתה רק מחר, אז רק מחר תהיה לי אופציה. אם אני אראה שלא כתבו עדיין אני אשים :)

amitshilo

New member
באתי לגאול../images/Emo9.gif

סיפור עצוב הוא רק גילה את זה עכישו, הוא לא ידע את זהותו זה ככה סתם פתאום קרה, לקראת סופה של ילדותו ומעטים יודעים הסוד, כן הוא שומר אותו קרוב אליו הוא מפחד שיגלה את זה האיש אותו חינך זה לא יכול לקרות אצלו בבית שהוא מנהל כי הכבוד יותר חשוב מכל דבר אחר, בעולם זה ייגמר ברצח תאמינו לי, הוא לא יוכל לשאת את הבושה האם יוכל אי פעם להבין, האם יש טעם לנסות ולהסביר? וזה מפחיד שיום אחד לתוך הבית הוא ייצעד ראשו מורם בגאווה כן הוא קיבל ת'החלטה הגיע רגע לספר, הו אל יכול עם זה יותר - נמאס ואז יפתח הוא את הפה ויסתכל אל הקירות ומשתלבת הדממה במחשבות הכי קשות והוא פוחד שזה יקרה, טוב - לא יכול לצאת מזה לעולם זה ייגמר ברצח תאמינו לי, הוא לא יוכל לשאת את הבושה וזה חסר סיכוי שהוא בסוף יבין לכן אין טעם לנסות ולהסביר אני מזהיר זה עוד יקרה, אני לא יודעת מה יהיה אבל בטוח זה סיפור עצוב נורא... זה ייגמר ברצח... --------- רוצה אולי לספר לנו מי אתה?

דבר ראשון, תודה ../images/Emo13.gif

אני יוני, 20 , מפ"ת. שמעתי לפני כמה חודשים את השיר הזה וזה כבש אותי מיד. משום שאני גאה ואני סוג של עובר כרגע בדיוק את מה שמסופר בשיר, וההזדהות שלי עם השיר היא פשוט מדהימה. כששמעתי את השיר הזה הרגשתי כמו כאפה מצלצלת בפנים, זה זיעזע אותי ויחד עם זה נורא ריגש אותי. אני בהחלט מתכנן לקנות את האלבום שלו, שמעתי קצת ביוטיוב משיריו, ודי אהבתי.

amitshilo

New member
דבר ראשון, נעים מאוד מאוד להכיר.

מאוד מעניין ומרגש לקרוא את מה שאתה מתאר. דברים כאלו הם חלק מהמניעים של אמן ליצור, בעיני. אני בטוחה שגם יואב מאוד יתרגש לקרוא את זה. דבר שני, איפה בדיוק שמעת את השיר..? ודבר אחרון - אני באמת מזמינה אותך להצטרף למשפחה שלנו. אתה מוזמן לשים כאן כתובת כלשהי (מסנג'ר או משהו כזה) כדי שנוכל לתקשר איתך...

מממ..

שמעתי את השיר ממש במקרה ביוטיוב..הוא היה מתישהו על דף הבית שלהם. נכנסתי, שמעתי, התאהבתי. ואני כבר 3 שנים מאז יצאתי מהארון. ועברתי הרבה קשיים במיוחד עם האבא. אמא שלי הכל בסדר איתה. ויש הרבה קונפליקטים בשיר הזה שכ"כ מזוהים עם החיים האישיים שלי שזה פשוט מדהים. מאוד מעניין אותי לדעת מאיפה השיר הזה בא, על מי הוא כתוב, ואיך יואב קשור אליו, מאיפה השיר הזה נולד...יש לכם מושג?

../images/Emo126.gifדבר ראשון היי ../images/Emo140.gif

נעים מאוד, אני נטע
דבר שני, בקשר לשיר, הסיפור שאני שמעתי באחד מאירוחיו של יואב ברדיו הוא שהוא שמע סיפור על מישהו, לא ידוע מה הסיפור ומי המישהו, והמשפט הראשון שעלה לו לראש הוא "זה יגמר ברצח" , ככה נולד השיר. הבנאדם שעליו הוא כתוב לא יודע, ובטח גם לא ידע. כיאה לשיר המסתורי הזה, גם הסיפור שמאחוריו מסתורי לא פחות...

למעלה