מילים לשירי בוב דילן

Johnny the Doe

New member
מילים לשירי בוב דילן

מצאתי אתר שיש בו מילים לכל השירים של בוב דילן וחשבתי שתתעניינו.

Johnny the Doe

New member
וכדאי לכם לבדוק את המילים של השיר

Neighborhood Bully. מבלי להיכנס יותר מדי לפוליטיקה, השיר הזה מייצג את התמצית של כל הבעיה של עמדת ישראל מול מדינות ערב. מומלץ ביותר, אני מבין עכשיו למה ganoov קרא לזה השיר הכי פרו-ציוני שהוא מכיר במאמר על היהודים של הרוק.

ganooov

New member
זה הבחור בYnet קרה לזה ככה ../images/Emo13.gif

סמיילים!
.

ganooov

New member
סמיילי או שלא תקבל קישור! ../images/Emo13.gif

תודה רבה, אבל תשרשר הודעה עם סמיילי בשביל לקבל קישור על שימך
. סמיילי רבותי! סמיילי!
לילה טוב!

Johnny the Doe

New member
שכחתי! ../images/Emo13.gif

אמרתי לך שזה צפוי! זה כל כך מזכיר לי איזה פרק בסדרה "סטיבן וובר", שהגיבור הראשי אמור לקבל קידום אבל רק אם בישיבה הוא יעשה למנכ"ל
, אחרת הוא לא יקבל את הקידום. בסוף הוא שבר את האגודל והתפתח מאבק פסיכולוגי דרמטי בינו למנכ"ל במטרה לגרום לו להרים את האגודל כי אחרת הוא לא יקבל את הקידום

dylan

New member
אממממממ.. יש את המילים לכל השירים

שלו גם באתר הרישמי (+ אפשרות להקשיב לקטע מכל שיר, חוץ מאילו שלא הוקלטו...
), ואם בקשר הישראלי של דילן עסקינן אתה חייב (לא באמת חייב.. אבל כדאי לך..
) להקשיב לtalking hava negeilah blues, אפשר להקשיב (און ליין..) לכל הקטע (51 שניות) כאן.. (תבחר בצד שמאל ´ריל אודיו´ או ´56´ - מדיה פלייר) וזה פשוט ענק
.. ואגב גאאאאנוב, ניסיתי לשרשר פעמיים שהאתר עדיין לא היה ברשימה וזה לא הצליח.. אז בקשר למה ששאלת, דילן וקנופפלר הפיקו ביחד את infidels, האלבום שהזכרתי שקנופפלר גם מנגן בו.. ועוד אגבצ´יק אחד, בקשר לשגיאות.. זה סיימון וגרפונקל ולא גרפינקל..

ganooov

New member
הוא לא שם סמיילי, אז אני אחכה ../images/Emo13.gif

וDylan, הוא בכוונה כתב גאאאנוב. בכלל, כשמעוותים את הכינוי שלי אז זה לרוב כמאגנוווב
. סמיילים כאלה
בכותרות רבותי! תהנו (אני נקץ...). באביי.

ganooov

New member
אוופס, חשבתי שזה הוא כתב את זה ../images/Emo13.gif

בכל אופן, אתה היית ביום הראשון, ואז חזרת - נכון? ואני אשמח לראות אותך בשירשור היכרות (אתה לא שם, נכון?).
. ייב ייב.

Johnny the Doe

New member
הקשבתי ל"בלוז להבה נגילה" ../images/Emo13.gif

אני לא יודע אם זו מחווה או שהוא עשה צחוק מהשיר. מה זה, נחמן מאומן? ה, הבה, הבה נ, הבה נגי?

dylan

New member
לא יודע, אבל אני לא יכול להקשיב לזה

בלי לפחות לחייך..

למעלה