מימה קיר 11, מוקדש לקייטי*

קפת

New member
מימה קיר 11, מוקדש לקייטי*

*שתמיד מתלוננת שאם היא כותבת את החידות, אין לה אפפם סיכוי לנסות ולפתור. אז מי שיודע (יס באך) שקט! תנו לקייטי את מה שמגיע לקייטי. החידה: הוא אהב גברים, אבל מרבית הדמויות הראשיות במחזותיו הן נשים. הדמויות במחזותיו חזקות ומלאות עוצמה, אך גם חלשות ורדופות, כ"אדם שנלכד במבוך של מראות, לכוד על ידי השתקפויותיו המעוותות של עצמו", כתב עליו מבקר התיאטרון הידוע. הוא היה יתום, בחר בדרך חיים שסתרה לחלוטין את הדרך בה גודל, ובדרך זו, הגיע להיות למה שהגיע: מחזאי מבריק, משורר מחונן, סופר מקורי, שידע לשלב בין הקדוש לניקלה.

KT13

New member
חשיבותה של רצינות ../images/Emo13.gif

אני לא מתלוננת, אני מקטרת אוסקר ויילד וגם אם לא, אז כן

קפת

New member
אז - לא! נייט!

זהו המבחן לחשיבותה של ההתמדה! היו עוד כמה שוגלי גברים שעסקו במחזאות (בין לבין).

KT13

New member
אני לא מחפשת

לא בגוגל ולא במוגל. מה שאני יודעת, אני עונה. אהה, ספרי לנו מי משחד אותך והעיקר - בכמה????

קפת

New member
היית מתה!

טוב, אם ככה, אז השאלה פתוחה לכל דיכפין (חוץ מאשר ליס באך שידע את התשובה עוד לפני שקרא אותה בכלל). ואת קייטי - מילאת את מכסת הקיטורים שלך לשנה הקרובה. אגב, את יודעת. אני בטוחה שאת יודעת.

KT13

New member
מה פתאום ??

שאני אפסיק לקטר?? את לא יכולה לקחת ממני את כל התענוגות בחיים. בטח שאני כנראה יודעת את הפתרון (איזה משפט מחוזי), אבל ככלל, בימי שני גשומים אני לא פותרת נכון. אגב, כמה את לוקחת בשביל רמז? לא ממני, חלילה !!

Dr Spock

New member
כן, לפי מה שידוע לי כן

והוא היה יתום, חושדים שהיה הומוסקסואל, והיו בסיפורים\שירים שלו דמויות נשיות ראשיות חזקות, אך חלשות...

Dr Spock

New member
טוב, חוכמה גדולה חזקים על חלשים

אם את רוצה חידון טריוויה באמת קשה אז תני לי לנסות! ומייד נראה מי יודע מה...

למעלה