מיצג בקבוק המכוניות של אור ירוק

shlish2004

New member
מיצג בקבוק המכוניות של אור ירוק

בשבוע שעבר הוצב במחלף גלילות מזרח, ביציאה לכיוון הכפר הירוק, מיצג בצורת בקבוק המורכב ממכוניות הרוסות. המיצג הוצב כנגד נהיגה בשכרות, אך מצד שני גורם להסחת דעת גרועה ביותר, וכפי שצפיתי כאשר ראיתי אותו לראשונה, כבר התרחשו בעטיו של המיצג שתי תאונות שאני הבחנתי בהן, אחת מהן בשידור חי ואלי היו עוד כמה שאינני יודע עליהן. אינני מבין - רק לפני כשנה אור ירוק נאבקו יחד עם שאר העמותות העוסקות בנושא תאונות הדרכים במאבק נגד החוק שמתיר פרסום חוצות, וכעת הם עושים בדיוק כמו אחרון הפרסומאים. עמית

oferbic

New member
במחיר שהשקיעו במיצג יכלול לסלול שביל אופניים

ולהציל חיים. אני חושב שגם האפקט הפירסומי של שביל האופניים היה יכול להיות יותר משמעותי. תגידו שאין קשר לשיכרות? לא מסכים. אדם ששתה עדיין יכול לרכוב...

vpqa

New member
אבל לא לאורך זמן או דרך../images/Emo6.gif

דווקא רכיבה על אופניים דורשת יתר קואורדינציה עין-יד-דרך. אם שיכור לא מסוגל ללכת ישר, סלקא דעתך שיוכל לרכוב?! ולידיעתך, גם אופניים הם רכב אז אל תתבלבל ותתן לגיטימציה לשתות ולרכב.

oferbic

New member
רכבתי כמה פעמים אחרי בירה ++

רכבתי כמה פעמים אחרי שתיה, משהו גבולי מבחינת החוק, ובהחלט לא הייתי נכנס ככה לרכב. צריך להבין שההבדל האמיתי בין אופניים לרכב הוא שברכב כששיכורים יותר קל פיזית לנהוג מאשר ללכת נניח, באופניים זה בדיוק ההיפך. כך מי ששיכור מדי לרכוב לא ינסה בכלל, ואם ינסה לא יצליח. יהיה מעניין אם פעם יעצרו אותי לבדיקת אלכוהול

vpqa

New member
מי ששיכור מדי לא יודע שהוא שיכור

ומוכן להשבע שהוא בסדר. אמנם קצת קשה להבין את דבריו, מנסיון אישי עם שיכורים בכביש (מתנדב, אמרתי כבר?), לכן הוא מסוכן כפליים. לא הייתי ממליץ לך להתמיד בהרגל המגונה הזה של שתייה ורכיבה כי אתה עלול להזיק לעצמך בעיקר. לא מן הנמנע שאם תתבקש לתת דגימת אוויר ותמצא בתחום האסור, אתה עלול לאבד את רשיון הנהיגה שלך. זו כמובן דעתי האישית והפרטית.

oferbic

New member
הדיון הוא תיאורטי ביותר

אני לא נוהג לשתות ולרכוב. אבל אם אחרי בירה שתיים מצב הרוח משתפר ועלול לסכן אותך כנהג וכרוכב, הרי שההשלכות אינן דומות בשני המיקרים. כשהזכרתי שרכבתי אחרי בירה זה היה בשטח ובתחרות... http://bike.co.il/כתבות/pity-the-pirate.html

vpqa

New member
כשעסקתי בירי מעשי

ואחרי תחרות, היה באמת שחרור מוחלט עם אלכוהול ובשר על האש. כנראה שבאופניים שותים קודם! יפה לכם (מוצאים את הדרך?)

למעלה