מיקום שקעי טלויזיה בחדרי ילדים

yasulin

New member
מיקום שקעי טלויזיה בחדרי ילדים

שלום לכולם
אשמח להכוונה והסברים בנוגע למיקום שקעי טלויזיה בחדרי ילדים.
תוכנית החשמל שלנו מראה שהשקעים בגובה 180 ושהטלויזיה תהיה מותקנת על הקיר. ושי לי מס' שאלות-
1. האם זהו גובה נכון? כעיקרון הכיון הוא שיראו טלויזיה מהמיטה. האם זה לא גבוה מדי?
2. אם הטלויזיה ממוקמת על הקיר, איפה ממקמים את הממיר בצורה כזו שלא יהיו חוטים גלויים?
3.האם נכון יותר למקם את שולחן הכתיבה מול המיטה ואז מסך מסך המחשב ישמש גם כטלויזיה או שזה פחות טוב/ פחות נוח / יגביל בבחירת השולחן (יפריע לספרייה עם מדפים)

אשמח להכוונה איך ואיפה למקם את הטלויזיה והשקעים הרלוונטים בחדרי הילדים

תודה רבה

מרי פופ

New member
אין משהו גורף ככלל אצבע

בגדול אפשר לשים ממיר בכל ארון בבית אם מעבירים חיווט בין הטלויזיה לממיר, או על מדף גבוה (או נמוך...). החיווטים יכולים לעבור בקיר כמובן בצינור שנקרא קוברה (בד"כ קוטר 50).
בעניין הוא שזו הכנה שלוקחים עליה לא מעט בדירות קבלן.
אם החדר גדול רצוי למקם טלויזיה מול המיטה כמובן, בגובה רב אם רואים בשכיבה ופחות אם בישיבה במיטה. לא תמיד זה מתאפשר בדירות, כי החדרים הולכים וקטנים.

Iris Design

New member
תשובות

1. כיוון שחדר הילדים הוא לרוב די עמוס: שולחן עבודה, מיטה, ארון, משחקים ועוד, המטרה היא שהטלויזיה לא תתפוס קיר שלם. לכן ממקמים אותה גבוה במטרה שתתלה על זרוע. בעיני 180 ס״מ זה מעט גבוה, אני מעדיפה 150 ס״מ
2. אפשר לתלות מדף מעל הטלויזיה לשם מטרה זו
3. יש היום מסכים מעולים וזה כול להיות פתרון. יחד עם זאת, העולם עובד ללאפטופים וטאבלטים, ואלו גם תופסים פחות מקום. אני תמיד בדעה של לקנות לאפטופ טוב. במקרה הזה תצטרכי טלויזיה בכל מקרה.

למעלה