מיקי אקרמן מתמודד לראשות המועצה

Master Stav

New member
מיקי אקרמן מתמודד לראשות המועצה

מיקי (מיכאל) אקרמן נולד ב-02 אוקטובר 1959 בנתניה, נשוי לרונית, אב לשלושה ילדים : גיא(20), ליאת(19), ועמית(11). השכלה : יסודי : "ביאליק" בנתניה תיכון : "אורט" נתניה, במגמת קצין מכונה ימי אוניברסיטה: תואר ראשון במינהל עסקים ומערכות מידע הכשרה מקצועית בתחום המחשוב : מתכנת, מנתח מערכות, מנהל פרויקטים. שירות צבאי : בוגר קורס חובלים (חיל הים) – דרגת רב-סרן, שירות בתפקידים כקצין בצוללת, כקצין אחזקה של סיירת ספינות סיור בשארם-א-שיך, כקצין קידום אחזקה של כל ספינות בסיס אשדוד. 25 שנים שירות מילואים במגוון תפקידים: מספר שנים במשרד הביטחון הכללי, כמפקד ספינה אזרחית בניסוי טיל החץ, בליווי דובר צה"ל בלבנון. תפקיד נוכחי ותפקידים קודמים בתחום המוניציפאלי: בחמש השנים האחרונות – סגן ראש מועצת קדימה-צורן (בהתנדבות), יו"ר ועדת ביטחון, חבר בדירקטוריון איגוד ערים לכבאות בנתניה והשרון, שנתיים יו"ר ועדת מכרזים וחבר הנהלת המועצה. בחמש שנים שלפניהן הובלתי כיו"ר מטה המאבק הגדול והמצליח ביותר במדינת ישראל בתחום איכות הסביבה את "המאבק באנטנות שידור בתחנת הילל". ניהול מאבק שנמשך כ-5 שנים, הוביל ישוב של 5,000 תושבים לתודעה ושותפות מאוחדת ודמוקרטית בצורך לאחד כוחות, ולהילחם בממשלת ישראל על כל משרדיה ושותפיה – בזק ורשות השידור, כולל משרד הביטחון על אגפיו השונים. תפקיד שדרש פעילות ישירה מול הכנסת וחברי ממשלה לקידום האינטרסים של צורן וישובי הסביבה. יחד, שינינו תקן ארצי לחשיפה לקרינה במדינת ישראל, מ- 87 V/M ל- 8.7 V/M, קטן פי 10. יצרנו תקדים כלל עולמי בתחום איכות הסביבה. סגרנו את תחנת השידור הגדולה בישראל. יחד הצלנו חיים... תפקיד נוכחי ותפקידים קודמים בתחום המקצועי ניהולי: מנהל פרויקטים ומנתח מערכות מחשוב בעיריית ת"א-יפו, אחראי על פרויקטים בתחום החינוך, פרויקטים בהיקפים גדולים, בעלי חשיבות והשפעה רוחבית עצומה על כל מנהל החינוך בעיר. ניסיון קודם בצוות ניהול ופיתוח פרויקט כלל עולמי בשיתוף חברת IBM העולמית, הפיתוח התמקד בגרמניה, קנדה וישראל ובוצע בסטנדרטים של ניהול ועבודה הגבוהים ביותר בעולם. התנדבות כדרך חיים כל עשר השנים בצורן – הם בהתנדבות מלאה, כולל משמר אזרחי באופן קבוע. מהן התכונות החיוביות והשליליות הבולטות שלך ? החיוביות : תקשורת בין אישית, שאיפה למצויינות, ויושר כדרך חיים. השליליות : לא מוכן לקבל את ההסכמה של הציבור שכל פוליטיקאי הוא שקרן, גנב וקודם חושב על עצמו (למרות שלא חסר דוגמאות לכאלה), אסור לתת לגיטימציה לתחושה הזו, יש להוקיע את העשבים השוטים. להיות ראש מועצה כי ..... אני רואה בכך שליחות ציבורית. ברצוני וביכולתי להוביל את הישוב קדימה-צורן לישוב הטוב במדינה, עם הסטנדרטים של שירות ומצוינות הכי גבוהים שיש ובסיטואציה של היום, אני רואה בי המועמד היחיד עם מירב הנסיון והתכונות האישיות שיכול להבטיח את השגת היעדים לקדימה-צורן בדרך שכולנו נתגאה בה. כאשר אלו הם הדברים שהייתי רוצה לקדם למען הישוב הניסיון העצום שצברתי בפעילות האינטנסיבית שלי בחמש השנים האחרונות, הביאו אותי להכנת רשימה מפורטת בכל תחום בו יש לקדם ולשפר, הרשימה עצומה, ואת הכל יש לכוון ע"פ החזון: "קידום הישוב קדימה-צורן, לישוב הטוב במדינה, ישוב המציב סטנדרטים חדשים בתחום העשייה ואיכות החיים". נושאים המרכזיים הם : • חינוך • ביטחון • איכות חיים וסביבה כאשר יש לפעול במספר תחומים שההשפעה שלהם רוחבית על העשייה בכללותה : 1. מעבר למועצה העובדת על פי תקן איכות, המשמעות - שינוי בנוהלי ודרכי עבודתה של המועצה. 2. הכנה וישום תוכנית עבודה מוגדרת וברורה שתעניק שקיפות לתושבים עם מטרות, יעדים, ומדדים ל-5 שנים, ל-10 שנים על בסיס חזון המועצה. 3. לעודד את ועדות התושבים תוך כדי שילובם בתכנון ועשייה אמיתית בכל תחומי הישוב. 4. הכנסת דור צעיר בהובלה ובחיי הישוב כמנהיגות עתידית. 5. בניית משותפת של האמון והקשר בין המועצה לתושבי קדימה-צורן. כמה מילים אל תושבי היישוב . קדימה-צורן זה הבית שלנו, לאחר 5 שנים של ניהול מאבק באנטנות, מול גורמים ביטחוניים וממשלתיים, תוך שיתוף ישוב שלם התומך במטרה אחת והיא שיפור איכות החיים של כולנו, 5 שנים כסגן ראש מועצה עם עשייה מוכחת בתחומים רבים, הובלה וניהול פרויקטים בסטנדרטים הכי גבוהים שיש בתחום החינוך ואחרים, נתונים אישיים כמו יושר אישי, מסירות ויכולות אישיות גבוהות הם הנתונים שאני מביא איתי ולכן אני מאמין בתושבים שהפעם לא יתנו יד להבטחות וסיסמאות של טרום בחירות, אלא יבחרו במי שהוכיח עשייה ויראו בי האיש הנכון לתפקיד.

למעלה