מישהו הולך היום לתמונע?

מישהו הולך היום לתמונע?../images/Emo86.gif

אני בבאסה רצחנית..כי כבר הזמנתי כרטיסים לזאפה ולבומבמלה ולפואגו ואין לי כסףף ללכת רבאקק....

kerenan0

New member
ההופעה בתמונע

הייתי אתמול והיה פשוט גדול! הם גדולים מהחיים! האמיר הזה חתיך אמיתי. מישהו יודע אם יש לו חברה?....

דנה119

New member
תגיד... אתה רוצה שיהיו לכם מעריצים או לא???

זה לא משנה אם יש או אין...תמיד אומרים שאין. מה כבר יכול להיות? זה לא מזיק, רק מועיל...קטע בסיסי של יח"צ.

מזה השטויות האלה?

מה הוא זונה? תמיד צריך להגיד שאין לו חברה.. המעריצות אמורות לאהוב אותו בגלל המוסיקה שלו לא בגלל שהוא רווק או לא... קחי את תום פטרובר למשל, סולן להקת היהודים, הרי ידוע שהוא נשוי באושר ועושר לאישתו אורית שחף שהיא גם בעצם סולנית הלהקה, זה מונע מזה שיהיו לו מעריצות?! לא! רוצה שאני אמשיך...? כי אני יכולה להמשיך יש לי עוד המון דוגמאות... אז דיי עם השטויות, אין שום סיבה לשקר, אני חושבת שדווקא מה שהיה מונע ממני להעריץ בנאדם זה השקרים!

דנה119

New member
אז זהו ש"בית הבובות" לא ממש במצב של "היהודים"

עזבי את לא תביני...

סליחה שנינט

עדיין לא שרה שיר של היהודים.... עזבי, את לא תביני, עד שתתבגרי ותצאי מהבועה שלך....

ככה..../images/Emo86.gif

אפחד פה לא הולך לנהל איתך משא ומתן..מישנמצא בפורום הזה ובהופעות אוהב את בית הבובות בגלל המוזיקה שלהם וזה שחברי הלהקה הם אנשים שלמרות ההצלחה והשגשוג מתנהגים לכל אחד ואחת מהקל כחברים זה לא אומר שצריך לשאול שאלות כאלה ו"להעריץ" להקה כי החברים שבה ניראים טוב.. דבר שני אם את חושבת שהיהודים יותר טובים את מוזמנת ללכת ללפורום היהודים..ממי הלהקה יותר טובה זה עיניין של דעה..כי מה אני חושב על הלהקה שלך אני לא יגיד.כי אני מעריך אותם על זה שהם עושים מוזיקה..

למעלה