מישהו הוריד

system Rulz

New member
מישהו הוריד

פה את הדמו של המנג´ר של EA sports? מצאתי לינק באחד מהאתרים הישראלים שיש בקישורים! מי שהוריד שיכתוב מה הוא חושב על המשחק.

N a V e

New member
*מצטרף לבקשה*

כבר שיחקתי במנג´ר הקודם של EA...נחמד מאוד,אבל דיי מעצבן,קשה להסביר למה..

Shir17

New member
כן , אני!

הורדתי ושיחקתי בדיוק 20 דקות לפני שהתייאשתי... אין מה לעשות, ל-cm לא היה ולא יהיה מתחרה ראוי.

tomash11

New member
הורדתי אבל יש לו כמה בעיות

קודם כל נפתח בבעיה שהיא יותר שלי מאשר של הדמו- הדמו ענק, מעל 200 מגה. רק להשוואה, את כל הCM0102 הורדתי ב40 מגה בערך... צריך מחשב חזק יותר ממה שיש לי כדי שהדמו של אי איי ספורט יזוז נורמלי בלי לקבל חלסטרה ובלי להזדקק ל200 שנות חיים רק כדי לשחק משחק. הדמו מאד מאד כבד בקיצור, ולא מומלץ להורדה למי שיש לו פנטיום 2 כמוני... בנוסף הממשק הוא שונה כמעט לחלוטין מהמנג´ר. קשה לי אישית להתרגל לממשק כל כך שונה בזמן קצר, מה גם שעד עכשיו לא ממש הבנתי איך הפרמטרים של השחקנים נראים שם ומה כל פרמטר אומר... במנג´ר לעומת זאת, גם אם אתה לא מבין מה כל נתון אומר, הם די ברורים ומול העיניים שלך, במנג´ר של אי איי ספורט, אני לא ממש קולט את הנתונים כמו שצריך...לא מבינים את המשמעות. (בניגוד למנג´ר של איידוס שגם אהבל מבין שפרמטר 13 לזריזות נניח יותר טוב מ5). אני מניח שמי ששיחק במנג´רים קודמים של אי איי, יהנה יותר ממני. הרעיון של להכניס משחק ממש הוא טוב, וזה עובד לא רע ממה שראיתי, יש את האופציה של לצעוק לשחקנים מה לעשות וזה קצת מיותר לטעמי, כי לפעמים את צועק לו לבעוט והוא כבר איבד את הכדור... לסיכום, מי שרגיל למנג´ר הרגיל, יתקשה לעבור למנג´ר של אי איי, למרות ששווה לפחות לנסות בגלל האופציה של לראות את המשחק בלייב. והסתייגות- צריך מחשב עם מעבד חזק, כי מחשבים ישנים יחסית פשוט יתקעו או יזוזו כל כך לאט שהחשק יצא לחלוטין.

system Rulz

New member
סתם משחק

אין תחרות לCM.... שיחקתי בו איזה 15 דקות המשחק יותר מידי מסובך ומעצבן מבחינת התפריטים שיש בו. גם מה שאני לא אוהב במנג´רים של EA זה שאתה שם לא מאמן אלא אתה המנהל של הקבוצה כי אתה צריך לבנות איטדיון מגרשי אימונים וכל זה ובאמיתי שום מאמן לא אחראי על זה....

למעלה