מישהו יודע מה קורה עם המסלול בדלתון?...

Rtitan

New member
מישהו יודע מה קורה עם המסלול בדלתון?...

נו, שנה אחרי החזרה לאיירץ הקוידש הגיע הזמן לאוורר את הציוד ולהוציא את הטיסנים מהניילונים, האריזות והעטיפות, רק שאני לא בטוח שיש היכן להטיס: לפני זמן מה התפרסמה כאן הוראה לא להגיע להטיס שם - האם מישהו יודע אם האיסור עדיין בתוקף?

האם המסלול במחניים / קריית שמונה עדיין פעיל?

אני מניח שציקלון/ בר-לב/ המסלול המבוזבז-ביותר-במזרח-התיכון - אללא-ירחמו - אפילו הגוויה שלו כבר התקררה, לא רק המסלול, אז האם יש עוד מסלולים מלבד שומרת וכפר-גלים שמתאימים לטיסנים גדולים?

umbo

New member
לא פחות חשוב זה לברר....

מה קורה עם הפורום הזה שנעשה מעט (מה מעט - הרבה) נטוש.....
עד כמה שאני יודע לפני כחודש המסלול נאסר לשימוש (על ידי מי ? ) אבל כבר שבוע, שבועיים מאוחר יותר חזרו להטיס בו.
הכי טוב תברר בפורום efly אצל מי שפרסם לאחרונה תמונות מדלתון, הוא כניראה יודע יותר טוב.
ובכלל, ברוך הבא...... (מוטב מאוחר מאשר אף פעם לא.....
)

neo 2

New member
אפשר להגיד על הפורום קדיש מזמן...

הוא לא פעיל בכלל יחסית למה שהיה פעם
אפילו מנהל אין (ראש הדף ^ "בהנהלת: הנהלת הפורומים")
עם כמה שזה חבל, גם אני מפנה אנשים באופן קבוע לefly

yami11

New member
neo היקר בימקום תמיד להיתלונן

בימקום תמיד להיתלונן
כך את היוזמה בידים הרה אתה פעיל במיוחד בפורום
קח את הכפפות לידים ותנהל את הפורום תרים אותו בחזרה
לאיפה שהוא היה
מקווה שתצליח

neo 2

New member
לא יודע איפה אני תמיד מתלונן...בכל מקרה,

אם היה לי מספיק ניסיון בתחום, ללא ספק הייתי מנסה להיכנס כמנהל ולהרים את הפורום.

אני מניח שבגלל שefly כל כך פעיל אז הרוב כבר עברו לשם ונוצר חוסר עניין בפורום הזה.

יש כאן ערבוב של דברים שונים...

מנהל פורום זה אדמיניסטראטור שתפקידו להקפיד על כך שהפורום יתנהל עפ"י הכללים המוגדרים שלו (ושנקבעו גם ע"י הנהלת תפוז). זה לא בהכרח צריך להיות 'פרופסור לטיסנים'.

אבל הרמה המקצועית והאנושית של הפורום נקבעת בעיקר ע"י המשתתפים בו.
זה שורש הבעיה לדעתי. במשך תקופה ארוכה מאד נעשה כאן כל מה שצריך כדי להבריח את האנשים שבדיוק אותם היה צריך לשמר ולטפח כחברים פעילים ומובילים בפורום.

והתוצאה של זה - הרי היא לפניכם.

כדאי לבדוק...

גם בפורום PAM שהינו פעיל וענייני, וגם לבדוק לגבי "חזרו להטיס שם" האם זה נעשה בצורה מוסדרת וברשות, או בשיטה "ים-תיכונית" ("דרך חור בגדר עד שיתפסו אותנו ויסגרו לנו לתמיד"...)

למעלה