מישהו יכול להמליץ לי?

Chaose

New member
מישהו יכול להמליץ לי?

אני לא זוכרת מתי פעם אחרונה קראתי ספר באנגלית,ואני רוצה,פשוט כל הספרים בספרייה בבית ספר לרמה של 5 יח"ל הם משעממים למוות.אני אוהבת ספרים על הרפתקאות,אולי גם איזה love story.ואם יש לכם מושג,אז תמליצו!(וגם שלא יהיה ארוך מדי...)

k4school

New member
שלום שלום וברוכה הבאה ../images/Emo49.gif

מאחלים כל צוות אתר "המפתח לבית הספר" אנא קראי את ההערות הבאות ונסי לקחת חלק מפעילותינו הקטנה לטובת הקהילה. רונן מנהל אתר "המפתח לבית הספר" ופורום זה ================================================================= הערה חשובה ביותר: אנא קרא את הודעתי בעיניין התעודות, ואים אינך רשום, אנא שים שם תגובה בכדי שאזכור מחר לרשום אותך ולתת לך את מספר המזל שלך (אל תישאל מה נותן המספר והתעודה כי רעיונות כבר יש ומ א ו ד נשמח לקבל רעיונות נוספים... הכל התחיל כבדיחה לשני הגולשים הראשנים שנתתי להם מספר גולש וותיק ותפס כנפיים (בלי לשתות רטבול ) ופרח. ================================================================= אנא הציע רעיונות לשיתוף פעולה בין הגולשים וכל דבר הקשור ברעיון התעודה. את ההערות אתם יכולים לשים תחת ההודעה בכותרת "יש לי שאלה מכרעת לכולם)" ================================================================= נ.ב. אנא בדקו בכל כניסה אם יש שאלות שביכולתכם לעזור ונסו לעזור לאחרים
כולנו כאן רק למען הלומדים והמלמדים וצריך לחלק את הלחץ לתשובות ולא רק לשאלות

למעלה